Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VURMAZ, BOSTANCI VE ÇIKRIKÇI MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı, MHP İlçe Başkanı ve Kadın Kolları Teşkilatı üyeleriyle birlikte Bostancı ve Çıkrıkçı mahallelerinde mahalle sakinleriyle buluştu. Vurmaz, samimi insanlarla kucaklaşarak, onların görüşlerini dinledi ve şehrin geleceği için verdikleri sözleri aldı.

AK Parti Edremit Belediye

Mahalle sakinleriyle gerçekleştirdiği buluşmalarda, şehrin daha ileri seviyelere taşınması için ortak bir vizyon oluşturmayı hedeflediklerini belirten Vurmaz, birlikte çalışarak şehrin kalkınması ve gelişmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.

 

Bu samimi buluşmaların, şehirdeki dayanışma ve iş birliğinin güçlenmesine katkı sağlayacağını vurgulayan Vurmaz, mahalle sakinlerinin beklenti ve taleplerini dikkate alarak, şehirde yaşam kalitesinin artırılması için çalışacaklarını söyledi.

 

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz ve beraberindeki teşkilat üyelerinin, mahallelerde gerçekleştirdikleri bu etkinlikle şehrin geleceğine dair umut dolu bir yol haritası çizdikleri belirtildi. Ömer Faruk ALA