Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VETERİNERLER İÇİN HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Kent Konseyi, Balıkesir Üniversitesi ve Balıkesir Veteriner Hekimleri Odası iş birliğiyle veteriner hekimlere yönelik bir meslek içi eğitim programı düzenlendi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir

Program, Oda Başkanı Hüdai Tanrıkulu’nun başkanlığında gerçekleştirildi. BAÜN Veterinerlik Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdoğan Uzlu’nun “Kafes Kuşlarına Temel Yaklaşım”, Doç. Dr. Muharrem Erol’un “Patella Luksasyonunda Tanı ve Tedavi”, Doç. Dr. Barış Güner’in “Overiohisterektomi-ORS-Pyometra Üçgeni” ve E. Tolga Akyol’un “Kalça Displazisi: Siyah-Beyaz” başlıklı sunumlarıyla zenginleşti. Ayrıca, Harran Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Oktay Keskin’in sunduğu bilgilerle de katılımcılara temel eğitim verildi.

 

Eğitim programı, Balıkesir’deki veteriner hekimlerin mesleki bilgi ve becerilerini güncellemek ve geliştirmek amacıyla gerçekleştirildi. Katılımcılara değerli içerikler sunularak, veteriner hekimlik alanında önemli bir bilgi paylaşım platformu oluşturuldu. Eğitim sonunda tüm hekimler, bir hatıra fotoğrafı çektirdiler. Haber Merkezi