Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VALİ USTAOĞLU İŞ İNSANLARI İLE BULUŞTU

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, beraberinde Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Yiğit ve İl Jandarma Komutanı Tümg. Nurettin Alkan ile birlikte Edremit Ticaret Odası’nı (ETO) ziyaret etti.

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu,

Ziyaret sırasında bölgenin turizm sezonunda yaşadığı nüfus artışının olası etkileri ve bu konuda alınabilecek tedbirler, Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları, bölgenin altyapı ve arıtma sorunları, çarpık kentleşme ve Antandros Antik Kenti gibi önemli konular ele alındı. Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin, ziyaret anısına Vali Ustaoğlu’na zeytin hasadını konu alan bir minyatür hediye etti.

AW203504 05 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

Daha sonra Vali Ustaoğlu, Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti. Program kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, Vali Ustaoğlu ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Mehmet Ertaş’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Ertaş, Vali Ustaoğlu’na ve beraberindeki heyete teşekkürlerini ileterek, belediye tarafından yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ayrıca, kurumlar arası işbirliğinin önemine vurgu yaparak, Valilik ve diğer kurumlarla yakın diyalog ve işbirliği içinde olacaklarını belirtti. Haber Merkezi