Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ULUDAĞ ELEKTRİK’TEN 23 NİSAN KUTLAMASI 

Uludağ Elektrik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı öğrencilerle birlikte kutlayarak geleceğe katkı sağlayan bir etkinlik gerçekleştirdi. Bursa Gemlik Atatürk İlkokulu’nda gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar, enerji tasarrufu ve verimlilik odaklı resimlerle ve gölge oyunu etkinliğiyle keyifli vakit geçirdi.

Uludağ Elektrik, 23 Nisan

Marmara Bölgesi’nde Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 5 milyonun üzerinde nüfusa hizmet veren Uludağ Elektrik, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek çocuklara yönelik özel bir etkinlik düzenledi. Öncelikle, çocuklar tarafından 23 Nisan temasına uygun enerji tasarrufu ve verimliliği odaklı resimler yapıldı ve bu resimler okul girişinde sergilendi. Ayrıca, Uludağ Elektrik tarafından hazırlanan tasarruf ve elektrik güvenliğine yönelik afişler de okul duvarlarına asıldı.

AW188385 02 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

Etkinlik sırasında, çocuklara Karagöz gölge oyunu ile keyifli dakikalar yaşatılırken, aynı zamanda elektrik tasarrufu ve güvenliği konularında bilgilendirme yapıldı. Özellikle, kullanılmayan elektrikli ev aletlerinin fişten çekilmesi, açıkta duran kablolara dokunulmaması gibi önemli bilgiler aktarıldı. Etkinlik sonunda Uludağ Elektrik tarafından çocuklara enerji temalı kitaplar hediye edildi.

 

Eğlenceli ve öğretici etkinliğe Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Gemlik Atatürk İlkokulu Okul Müdürü Mehmet Bayrak ve Uludağ Elektrik yöneticileri de katıldı. Uludağ Elektrik Genel Müdürü Remezan Arslan, etkinlikte çocuklarla bir araya gelmenin önemini vurgulayarak, çocukların enerji verimliliği ve güvenliği konularında bilinçlenmelerine katkı sağladıklarını belirtti. Haber Merkezi