Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SAĞLIK OCAĞINI İNCELEDİ

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Teksüt Süt Mamülleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından yaptırılan Gönen Recep Arınık İlçe Sağlık Müdürlüğü ile 6 Hekimli Aile Sağlığı Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu,

Vali Ustaoğlu, inşaat alanını gezerek projeyle ilgili yetkililerden bilgi aldı. Sağlık tesislerinin inşaat süreci, mevcut durumu ve tamamlanma aşamaları hakkında detaylı bilgilendirme yapılan ziyarette, Vali Ustaoğlu çalışmaların hızla ilerlemesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Ustaoğlu, tesislerin bölge için büyük bir değer taşıdığını belirterek, “Gönen ilçemizde sağlık hizmetlerinin kalitesini artıracak bu önemli projeyi hayata geçiren Teksüt Süt Mamülleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne teşekkür ediyorum. Bu tür yatırımlar, halkımızın sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştıracak ve yaşam kalitesini artıracaktır” dedi.

Toplumsal Sorumluluk Projesi

Vali Ustaoğlu, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, özel sektörün toplumsal sorumluluk projelerine katkı sağlamasının önemine değinerek, “Teksüt Süt Mamülleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin bu anlamlı yatırımı, özel sektörün toplumsal sorumluluk bilincini yansıtan güzel bir örnektir. Sağlık alanında yapılan bu yatırım, Gönen halkının sağlık hizmetlerine daha kolay ve hızlı erişimini sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Ömer Faruk ALA