Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUSTAFA GÖKSEL HASTANE ZİYARETİ YAPTI

Cumhur İttifakı AK Parti’nin Bigadiç Belediye Başkan Adayı Mustafa Göksel, seçim çalışmaları çerçevesinde Bigadiç Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Göksel, hastanenin çalışmalarını yerinde görmek ve sağlık personeliyle bir araya gelmek amacıyla gerçekleştirdiği ziyarette hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Cumhur İttifakı AK Parti'nin

Ziyaret sırasında hastanenin tüm branşlardaki doktorlarıyla görüşen Göksel, sağlık hizmetlerinin kalitesinin artırılması ve hastaların daha etkin bir şekilde tedavi edilmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti. Hastane personelinin özverili çalışmalarını takdir eden Göksel, Bigadiç’in sağlık alanında daha da gelişmesi için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını belirtti.

 

Daha sonra hastane odalarını dolaşarak tedavi gören hastalar ve yakınlarıyla bir araya gelen Göksel, onların talep ve sorunlarını dinledi ve çözüm noktasında destek sözü verdi. Hastaların ve ailelerinin yaşadığı sıkıntıları göz önünde bulundurarak, sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi için gereken adımları atmaya hazır olduklarını ifade etti. Göksel, Bigadiç’in her alanda daha ileriye gitmesi ve vatandaşların daha kaliteli sağlık hizmeti alması için çalışacaklarını vurguladı. Ömer Faruk ALA