Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUSTAFA CANBEY’DEN YOĞUN PROGRAM

Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanvekili Dr. Mustafa Canbey, TBMM’deki çalışmaları arasında fırsat bulduğu zamanlarda Balıkesir’e dönerek çeşitli ilçelerde düzenlenen hayır davetlerine katıldı. Vatandaşların ilgisi büyük oldu ve “Güzel şehrimiz hayırda yarışıyor” diyen Canbey’e yoğun ilgi gösterildi.

Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri

Milletvekili Mustafa Canbey, toplumun her kesimiyle sürekli iletişim halinde olduklarını ve bir araya gelerek taleplere çözüm bulduklarını ifade etti. Cumartesi günü İvrindi ilçesinde Ayaklı, Kışladere ve İkizce mahallelerinde, pazar günü ise Karesi ilçesinde Kocaavşar, Ovacık, Ortaca, Şamlı ve Armutalan mahallelerinde düzenlenen hayır davetlerine AK Parti teşkilatlarıyla birlikte katıldı. Milletvekili Canbey, düzenlenen bu hayırların birlik ve beraberliği artırdığını belirterek, “Hemşehrilerimizle bir arada olmak, aynı sofrayı paylaşmak huzurumuzu ve enerjimizi çoğaltıyor. Balıkesir’imizin her köşesinde hayır davetleri var. Güzel şehrimiz Balıkesir hayırda yarışıyor” dedi.

7 4 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

Canbey, vatandaşların taleplerini öncelikli olarak ele aldıklarını, önerileri dikkate aldıklarını ve çözüm için gerekli adımları attıklarını vurguladı. Ayrıca, 31 Mart Yerel Yönetimler seçimleri sonrasında seçilen belediye başkanlarına da hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Balıkesir Sivil Toplum Platformu tarafından düzenlenen “Filistin Yürüyüşü” programına da katılan Canbey, insanlık adına yapılan zulme son verilene kadar Filistin’in özgürlüğü için mücadelelerinin süreceğini ifade etti. Haber Merkezi