Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MARMARA BÖLGE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Toplantısı, Bursa Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Sabriye Şen’in ev sahipliğinde düzenlendi. Toplantıya, Kocaeli, Balıkesir, Bilecik, Sakarya ve Yalova Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları ve İcra Kurulu Üyeleri katıldı.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu

Balıkesir Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Buse Tellioğlu Altındiş ve İl İcra Kurulu Üyeleri Şeyma Yarış, Berrin Var, Ferda Salcı, Ayşe Öykü Erdoğmuş, Çiğdem Çelik, Mediha Ceren Keloğlu, Benan Yavaşça, İrem Erhan ve Çisem Tanrıöver Özhuy da toplantıya katılım sağladı.

Toplantıda, kadın girişimcilerin karşılaştığı zorluklar, bölgesel kalkınma projeleri ve iş dünyasında kadınların rolü gibi konular ele alındı. Ayrıca, girişimci kadınların birbirleriyle iş birliği yaparak nasıl daha etkin bir ağ oluşturabilecekleri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantı, katılımcıların bölgesel ve ulusal düzeyde iş birliği olanaklarını değerlendirdiği oturumlarla devam etti. Kadın girişimciler, bölge ekonomisine katkı sağlayacak projeler üzerinde fikir alışverişinde bulunarak, gelecekteki iş birlikleri için adımlar attı.

HABER MERKEZİ