Kepsutlu Milli Sporcu Duygu Gen, Romanya’nın Bükreş kentinde düzenlenen U17 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası’nda 65 kiloda Avrupa ikincisi oldu.

Kepsut Belediyesi Güreş Kulübü’nün milli sporcusu Duygu Gen, düzenlenen U17 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası’nda 65 kiloda rakibini yenerek gümüş madalyanın sahibi oldu. Kepsut’ta düzenlenen törenle karşılanan milli sporcuyu ilk tebrik eden Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul oldu.

“KEPSUT’UN GURURU OLDU”

Duygu Gen’in Kepsut’a büyük bir gurur yaşattığını söyleyen Başkan Cankul, “Vefalı Yurt Kepsut'umuzun gururu, Avrupa ikincisi, Kepsut Belediye Güreş Kulübü milli sporcumuz Duygu Gen'i  Hava limanından alarak Vefalı Yurt Kepsut'umza dönüşünde hemşehrilerimiz ile birlikte karşıladık. Ülkemize ve Vefalı Yurt Kepsut'umuza yaşattığı gururdan dolayı teşekkür ediyoruz. Şampiyonumuza ve tüm sporcularımıza şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada kulübümüz olarak her daim desteklerimizi eksik etmeyeceğiz.Duygu Gen kardeşimize ve tüm kulüp sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.