Meclis Başkanı Mustafa Şentop, İvrindi ilçesine sürpriz bir ziyarette bulundu. Şentop, Çerkez Camii’nde cuma namazı kıldı, ilçe merkezinde ilçe protokolü ve vatandaşlar ile bir araya gelip sohbet etti, belediyeyi ziyaret etti.

BAŞKAN CENGİZ’E AĞIR MİSAFİR
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, ailesiyle birlikte körfez bölgesine giderken İvrindi’de mola verdi. Burada Cuma namazını kılan Şentop, İvrindi Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten ötürü büyük mutluluk ve onur duyduklarını ifade eden Yusuf Cengiz, ilçe hakkında ve belediye çalışmaları, yatırım ve projelerle ilgili Şentop’u bilgilendirdi. Mustafa Şentop, Başkan Cengiz’i çalışmalarından ötürü kutladı. TBMM Başkanı Şentop’a ziyaretin anınsa Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Ak Parti İlçe Başkanı Muharrem Akçal ve beraberindeki ilçe yönetimi tarafından İvrindi yöresine has el emeği göz nuru halı hediye edildi.

 

ÇOK GÜZEL VE ANLAMLI BİR GÜN

Meclis Başkanı Mustafa Şentop’un  bu sürpriz ziyaretinin kendileri için çok güzel ve anlamlı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, “ Cuma günümüzü süsleyen, güzelleştiren ve unutamayacağımız sürpriz bir ziyaret gerçekleşti ilçemize. Meclis Başkanımızın ilçemize teşrifi, Belediyemizi ziyareti ve ilçe heyetimiz ile bir araya gelişi bizler için çok anlamlı bir günün yaşanmasına vesile oldu. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı’nı ilçemizde ağırlamak, belediyede misafir edip görüşme imkanına sahip olmak bizlere nasip oldu. Çok değerli Meclis Başkanımız Sayın Mustafa Şentop’a ilçemize teşrifleri, bizleri onurlandıran ziyaretleri ve Belediyemizdeki hoş sohbetleri sebebiyle ilçem adına teşekkür ediyor ve kendilerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.