Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“KÖYLÜMÜZÜN YANINDAYIZ!”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, tarımsal sulama konusundaki vaatlerini gerçekleştirememesiyle eleştirilere hedef oluyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı

Yaşadığı hayal kırıklığı ile tarlasında, bahçesinde, sulama yaptığı tüm alanlarda önünü göremeyen Pamukçu halkı çareyi AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir’e başvurmakta buldu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Mehmet Aydemir, tarımsal sulama sorununu çözeceğine dair söz verdi ve bu sözünü hızla yerine getirdi. Aydemir’in çabalarıyla Pamukçu halkı ve çiftçileri, nihayet tarımsal sulamaya kavuşarak  hızla çözülen bu hayati sorunun ortadan kalkmasıyla büyük memnuniyet yaşadı.

3 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

“HİZMET ALAMAYAN VATANDAŞLARIMIZ BİZE GELDİ”

Memnuniyetlerini dile getiren Pamukçu halkına hitaben konuşan Başkan Aydemir, köylünün, üreticinin her daim yanlarında olduğuna dikkat çekerek: “Kıymetli hemşehrilerimiz, Büyükşehir Belediyesinden alamadığı hizmetten şikayetçi olarak bizlere geldi. Çiftçimiz Başkan Akın’ın sözüne güvenerek vanaları açtı. Bu şehrin çiftçisi, hayvancılıkla uğraşan, tarım ile Türkiye’yi doyuran şehrin vatandaşları Balıkesir’limizin hakkı olan hizmeti sağlamak adına hemen çalışmalarımızı başlattık. Pamukçu suyuna kavuştu, biz dün de olduğu gibi bugün de köylümüzün yanındayız! ” sözleriyle birlik ve beraberlik vurgusu yaparak seçimden sonra da teşkilatın her daim vatandaşın hizmetinde ve yanında olduğuna dikkat çekti.

Ömer Faruk ALA