Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KARESİ’DE İHBARA ANINDA ÇÖZÜM

Karesi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarını aralıksız sürdürerek Karesi ilçesindeki yaşam kalitesini artırmaya devam ediyor. Vatandaşların ihbarları üzerine ekipler, aydınlatma direklerini, park sulama sistemlerini, bozuk yolları ve park zeminlerini onarıyor.

Karesi Belediyesi Park ve

Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Karesi ilçemizin her köşesinde vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak, çevre düzenlemeleriyle şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlarımızın taleplerine hızlı bir şekilde cevap veriyorlar” dedi.

Akbıyık, özellikle aydınlatma direkleri ve park sulama sistemlerinin düzenli bakımının önemine vurgu yaparak, “Güvenli bir çevre için aydınlatma sistemlerini düzenli olarak kontrol ediyoruz. Parklarımızı ve yeşil alanlarımızı sulama sistemleriyle donatarak hem yeşil dokuyu koruyoruz hem de estetik bir görünüm sağlıyoruz. Bozuk yolları onararak da vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Karesi Belediyesi’nin vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam edeceğini belirten Akbıyık, vatandaşların belediyeye ilettikleri taleplerin hızlı bir şekilde değerlendirildiğini ve sorunların çözümü için gereken çalışmaların yapıldığını ifade etti.

Ömer Faruk ALA