Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ERDEK KADİR GECESİ’NDE BİR OLDU

Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Kadir Gecesi’nde düzenlenen iftar programında Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarla buluştu. Ramazan ayının en kutsal gecesinde, Erdekli vatandaşlar bir araya gelerek oruçlarını açtılar ve birlikte dua ettiler.

Erdek Belediye Başkanı Burhan

Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran yüzlerce vatandaş, iftarını açmanın mutluluğunu ve Kadir Gecesi’nin maneviyatını birlikte yaşadı. Belediye tarafından hazırlanan iftar sofralarında, Ramazan ayının bereketi ve toplumsal dayanışma ruhu ön plana çıktı.

Belediye Başkanı Burhan Karışık, iftar sonrası yaptığı konuşmada, Kadir Gecesi’nin önemine değinerek, bu özel gecenin birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini vurguladı. Başkan Karışık, “Bu mübarek gecede bir arada olmanın, aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Erdek olarak, Ramazan ayının bu kutsal gecesinde birlikte olmak, bizleri daha da güçlendiriyor. Hep birlikte nice mutlu ve huzurlu Ramazanlar geçirmeyi diliyorum. Bizleri bu güzel akşamda yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemizi kutluyorum.” dedi.

Havva ERTÜRK