Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDREMİT’TE YEŞİL ALANLARA BAKIM YAPILDI

Edremit’te belediye ekipleri tarafından yeşil alanlara bahar bakımı yapıldı. Peyzaj düzenlemeleriyle güzelleşen park ve bahçeler estetik bir görünüme kavuştu.

Edremit’te belediye ekipleri tarafından

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin parkları, refüjleri ve cadde kenarlarındaki yeşil alanlarda bakım ve düzenleme çalışmalarına yoğunlaştı. Çim biçme, ağaç ve çiçek bakımı, sulama işleri ve peyzaj düzenlemeleri, ilçenin daha estetik ve yaşanabilir bir hale gelmesi için titizlikle yürütülüyor.

 

“VATANDAŞLARIMIZA DA BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR”

 

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, ilçede bulunan yeşil alanların bakımı ve peyzaj çalışmalarıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bahar aylarının gelmesiyle birlikte, ekiplerimiz yoğun bir şekilde parklarımızın, refüjlerimizin ve diğer yeşil alanlarımızın bakımını yapıyorlar. Amacımız, ilçemizin doğal güzelliklerini korumak ve vatandaşlarımızın daha keyifli zaman geçirebilecekleri alanlar oluşturmak. Turizm açısından da önemli olan yeşil alanlarımızı güzel ve bakımlı tutmayı öncelikli görevimiz olarak görüyoruz. Hem yerel halkımızın hem de misafirlerimizin bu alanlardan maksimum fayda sağlamalarını sağlamak için çalışıyoruz.” Havva ERTÜRK