Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CANBEY’DEN MUHARREM AYI MESAJI

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Hicri 1446. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Canbey, yeni Hicri yılın ülkemiz, milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve bereket getirmesini temenni etti.

AK Parti Balıkesir Milletvekili

Milletvekili Mustafa Canbey, Hicri yılbaşı vesilesiyle yayımladığı mesajında, “Hicri 1446. yılımız mübarek olsun. Yeni senenin ülkemiz, milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve bereket dolu bir yıl olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yeni Yıl İçin Barış ve Huzur Temennisi

Canbey, mesajında yeni Hicri yılın tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini diledi. “Bu mübarek günlerde, dualarımızın kabul olmasını ve insanlığın huzur içinde bir yıl geçirmesini diliyorum. Yeni yılın, İslam alemi için de birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Milletvekili Canbey, birlik ve beraberliğin önemine de dikkat çekerek, “Yeni Hicri yıl, bizlere birlik ve beraberlik içinde olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Kardeşlik bağlarımızı güçlendirerek, hep birlikte daha güzel bir gelecek inşa etmek için çalışmalıyız” dedi.

Ömer Faruk ALA