Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BEKKİ, BALKES’İ YÖNETMEYE TALİP!

Balıkesirli iş insanı Bekkiler Metal A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bekki, Balıkesirspor Kulüp Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Balıkesirli iş insanı Bekkiler

Balıkesirspor’da Genel Kurul’a sayılı günler kala Balıkesirspor Kulüp Başkanlığı için adaylığını açıklayan ilk isim Balıkesirli İş İnsanı Abdullah Bekki oldu. Balıkesirspor’u yönetmeye talip olduğunu söyleyen Abdullah Bekki yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Değerli BASİAD ailem sevgili arkadaşlarım, Gönül verdiğim, üyesi olmaktan onur duyduğum ve sizler ile aynı çatı altında kader ve gönül birlikteliği yaptığım BASİAD’ın en önemli erdemleri arasında ortak akıl istişare ve dayanışma yer alır. Bizler birbirimizi desteklemek iyi ve kötü günleri birlikte göğüslemek için var olduğumuzun pek çok örneğini birlikte yaşadık. Camiamız içinde birçok arkadaşımız özellikle sosyal sorumluluk çerçevesinde yeni hedeflere yelken açtılar bizler bu girişimlerden hep gururlandık. Balıkesir’in ortak aklı ve iştişareleri sonucu 7 Haziran tarihinde yapılacak olan Balıkesirspor genel kurulunda başkanlığa aday olma kararı aldım.”

“HEDEFİM KULÜBÜMÜZÜ ÜST LİGLERE TAŞIMAK”

Bekki, “Amacım tamamen yaşadığımız bu güzel şehrin değerlerine hizmet etmek, şehrimize bir nebze mutluluk katabilmek ve her birimizin gönüllerinde yer alan Balıkesirspor’a tüm gayretim ile değer katmak ve külübümüzü üst liglere taşımaktır. Siz değerli arkadaşlarımın bu süreçte yanımda olduğunu bilmek ve desteklerini hissetmek benim için değerlidir. Her birinizi en derin muhabbet ile selamlar, sevgi ve saygılarımı sunarım”ifadelerini kullandı. Haber Merkezi