Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAÜN’DE NADİR HASTALIKLAR SEMPOZYUMU

Balıkesir Üniversitesi, Tıp Fakültesi, BAÜN Hastanesi, Tıbbi Genetik Anabilim Dalı ve Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi iş birliğinde, nadir hastalıklarla ilgili bir sempozyum düzenlendi.

Balıkesir Üniversitesi, Tıp Fakültesi,

Sempozyum, Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Fırat Yılmaz Çakıroğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Sempozyumun açılışına Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Murat Doğdubay, Prof. Dr. Fatih Satıl, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Volkan Yüksel, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Bahadır Çağlar, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Sempozyumun açılışında, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Volkan Yüksel ve Tıbbi Genetik Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Hilmi Bolat tarafından açılış konuşmaları yapıldı. Rektör Prof. Dr. Yücel Oğurlu, oturum başkanlarına ve panelistlere teşekkür belgesi takdim ederek katkıları için teşekkür etti.

Sempozyum, “Nöropsikiyatrik Hastalıklar ve Genetik” ile “Endokrin/Metabolizma Hastalıkları ve Genetik” başlıklı oturumlarla tamamlandı. Haber Merkezi