Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN SAK ÇOCUK ŞENLİĞİ’NDE

Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, Sındırgı METEM Anaokulu öğrencilerinin düzenlediği Çocuk Şenliği’ne katılarak öğrencilerin gösterilerini izledi ve öğretmenlere teşekkür etti.

Sındırgı Belediye Başkanı Serkan

Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, Kaymakam Didem Dinç Özay, Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Çakır ve Başkan Yardımcıları ile birlikte Sındırgı METEM Anaokulu öğrencilerinin hazırladığı Çocuk Şenliği’ne katılarak öğrencilere destek verdi.

Sındırgı Belediye Başkanı Serkan Sak, Sındırgı METEM Anaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen ve renkli gösterilerin sergilendiği Çocuk Şenliği’nde yer aldı. Başkan Sak, öğrencilerin gösterilerini ilgiyle izleyip, onlara küçük hediyeler vererek günlerini unutulmaz kıldı.

Çocukların yeteneklerini sergilediği etkinlikte, Başkan Sak, öğrencilerin ve öğretmenlerin emeklerine teşekkür etti. Etkinliğin çocuklar için öğretici ve eğlenceli bir deneyim olduğunu vurgulayan Başkan Sak: “Kaymakamımız Sayın Didem Dinç Özay, Milli Eğitim Müdürümüz Muzaffer Çakır ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Sındırgı METEM Anaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu Çocuk Şenliği’ne katılım sağladık. Öğrencilerin gösterilerini izleyip bugünün anısına onlara küçük hatıra bıraktık. Bu güzel gösteride emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.  Ömer Faruk ALA