Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN AKBIYIK MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık, Karesi Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanlığı’na seçilen Paşaalanı Mahalle Muhtarı Mustafa Ak ve üye olan merkez mahalle muhtarları ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Toplantıda, mahallelerin sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.

Karesi Belediye Başkanı Mesut

Başkan Akbıyık, yaptığı açıklamada, “Karesi Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanlığı’na seçilen Paşaalanı Mahalle Muhtarımız Mustafa Ak ve üye olan merkez mahalle muhtarlarımızla buluşup durum değerlendirmesi yaptık. Aygören Mahalle Muhtarımız ve önceki dönem Dernek Başkanımız Kemal Temiz abimize hizmetleri için teşekkür plaketi sunduk,” dedi.

 

Toplantıda, mahallelerin ihtiyaçları ve yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Akbıyık, muhtarların mahalle sakinlerinin sesi olduğunu vurgulayarak, iş birliğinin önemine dikkat çekti.

 

Ayrıca, önceki dönem Dernek Başkanı Kemal Temiz’e, Karesi’ye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. Başkan Akbıyık, “Kemal Temiz abimize hizmetleri için teşekkür ediyor, yeni Başkanımız Mustafa Ak’a ve tüm üye muhtarlarımıza başarılar diliyorum,” ifadelerini kullandı.

 

Karesi Belediyesi’nin mahallelerle olan güçlü iletişimi ve iş birliği, bölgenin sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesine katkı sağlıyor. Başkan Akbıyık, mahalle sakinlerinin refahı için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Ömer Faruk ALA