Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BALOSB’NİN STRATEJİLERİ KONUŞULDU

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’nun başkanlığında, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) Yönetim Kurulu Toplantısı düzenlendi. Toplantıda, organize sanayi bölgesinin mevcut durumu değerlendirilerek, gelecek döneme ilişkin stratejiler ve projeler ele alındı.

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu'nun

Vali İsmail Ustaoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, BALOSB Yönetim Kurulu üyeleri ve ilgili kurum temsilcileri katıldı. Toplantıda, BALOSB’nin mevcut durumu, faaliyetleri ve gelecek döneme yönelik hedefleri masaya yatırıldı.

 

Vali Ustaoğlu, toplantının açılış konuşmasında, Balıkesir’in sanayi alanındaki potansiyeline vurgu yaparak, BALOSB’nin önemine değindi. Organize sanayi bölgelerinin bölgenin ekonomik kalkınmasına önemli katkılar sağladığını belirten Vali Ustaoğlu, bölgenin daha da gelişmesi ve güçlenmesi için çalışmaların sürdürüleceğini ifade etti.

 

Toplantıda, “BALOSB’nin altyapı, üretim ve istihdam alanlarında yapacağı yatırımların yanı sıra, çevresel ve sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık verilmesi konularını ele aldık. Ayrıca, bölgede yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri de değerlendirdik.”dedi.

 

Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi. BALOSB’nin, Balıkesir ve bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceği belirtildi. Ömer Faruk ALA