Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BALKES’E İSİM SPONSORU ARANIYOR

Balıkesirspor’un borçlarını ödediklerini ve takımı ayağa kaldırmak için çalıştıklarını söyleyen Balıkesirspor Başkanı Nedim Ömer, yaptığı yazılı açıklamayla takıma isim sponsoru aradıklarını duyurdu.

Balıkesirspor’un borçlarını ödediklerini ve

Balıkesirspor’u borçlardan kurtardıklarını söyleyen Balıkesirspor Başkanı Nedim Ömer, takımı maddi açıdan ayağa kaldırmak için isim sponsoru aradıklarını duyurdu. Başkan Ömer konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada; “Balıkesirspor’umuzun kabusu olarak elini kolunu bağlayan, yüksek meblağdaki borçların kalmadığı şu günlerde yeniden ayağa kalkmamız için ciddi manada bir sponsor desteğine ihtiyacımız olduğu ifade etmek istiyorum.Şahsım, Yönetim Kurulu arkadaşlarım, sayın Valimiz, sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız ve çok kıymetli iş insanlarımızın yaklaşık 2 senedir Balıkesirspor’umuzun borç batağından kurtulması adına verdikleri emek ve özverinin karşılığını “Borcu Olmayan Kulüp” ismi ile çok şükür taçlandırdık. Ligin 2.ci yarısına, eksiklerimizin tamamlanması, moral ve motivasyon yüklenmesi ve  yeni transferlerimiz ile Antalya’da çok verimli bir kamp geçirdik. Kulüplerin ortak sıkıntısı olan finansman sıkıntısının artan maliyetler ile bizleri de derinden etkilediği hepimizin malûmudur” ifadelerine yer verdi.

“ŞEHRİMİZİ TAKIMIMIZA DESTEĞE DAVET EDİYORUM”

Başkan Nedim Ömer, “Geçmişin ağır yükünü kulübün sırtından söküp attığımız gerçeği tüm spor kamuoyunda dilden dile dolaşıp, çok ses getirirken asıl şimdi desteğe ihtiyacımız olduğunu ve bu başarının  gölgede kalmaması gerektiğini önemle belirtmek isterim.Finansman sıkıntısını bahane etmeyerek Balıkesirspor’umuzun bugününe ve yarınlarına yönelik mutlak şart olan kış dönemi ara transfer dönemindeki takviyeleri şahsi imkanlarımı sonuna kadar seferber ederek yapmış bulunuyorum. Bu transferlerin kazandırılmasında son kuruşuna kadar hiç düşünmeden seferber ettiğim iktisadi birikim ve imkanlarım kırmızı-beyaz armaya olan sevdam ve tekrar eski günlerin yaşanmaması içindir. Balıkesir’imizin En büyük STK’sı ve en değerli marka değeri olan bu şanlı kulüp hepimizindir. Şehrimizi ayağa kalkıp bir kez daha sorumluluk alarak takımımıza destek olması tek isteğimdir” dedi.

“TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKALIM”

Tüm Balıkesirlilere seslenen Balıkesirspor Başkanı Nedim Ömer, “Takımımız inşallah en kısa sürede tekrar o beklenen ve özlenen eski günlerine geri dönecektir bundan da kimsenin şüphesi olmasın. Şehrimizin en büyük markasına sahip çıkılması adına hemşehrilerimizden gelecek olan desteğin büyük-küçük demeden hepsinin çok kıymetli olduğunu “Armaya Destek Kampanyası” ile imkanları ölçüsünde her türlü desteği esirgemeyeceğine inandığım Büyük Balıkesirspor ailesine şimdiden teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı. Ömer Faruk ALA