Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BALIKESİRLİ ESKRİMCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI

Balıkesirli sporcular Kıvanç Kırtay ve Alara Atmaca, Karaman’da düzenlenen Okullar Arası Eskrim Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon olurken, Nil Kırtay ve İmren Cemile Özgür de aldıkları derecelerle Balıkesir’i gururlandırdılar.

Balıkesirli sporcular Kıvanç Kırtay

Karaman’da gerçekleşen şampiyonada Türkiye’nin dört bir yanından gelen sporcular arasında, Balıkesirli Kıvanç Kırtay Genç Erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu. Alara Atmaca ise Genç Kızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu unvanını kazandı. Nil Kırtay Yıldız Kızlar kategorisinde Türkiye İkincisi olurken, İmren Cemile Özgür Küçük Kızlar kategorisinde Türkiye Üçüncüsü olarak önemli bir başarı elde etti.

 

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, bu başarılı sonuçları değerlendirerek, “Karaman’da gerçekleşen Okullar Arası Eskrim Türkiye Şampiyonası’nda Balıkesir sporcularımızın elde ettiği başarılar bizleri son derece gururlandırdı. Yetenekli gençlerimizi keşfedip spora yönlendirmek ve desteklemek, şehrimizin spor alanındaki potansiyelini artırmak adına önemli bir adımdır. Bu anlamda sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.  Haber Merkezi