Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BALIKESİR’DE BAHAR ŞARKILARI KONSERİ

Balıkesir Türk Müziği Korosu, Bodrum Şehit Serkan Göker İlkokulu yararına düzenlediği “Bahar Şarkıları” konseriyle sanatseverlerden tam not aldı. Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde, izleyiciler hem müziğin keyfini çıkardı hem de okula destek verdiler.

Balıkesir Türk Müziği Korosu,

Konsere, Turgutreis Belediye Konservatuvar Derneği Başkanı Fahire Bilgehan ve Bodrum Şehit Serkan Göker İlkokulu Müdür Yardımcısı İlkay Atbin gibi önemli isimlerin yanı sıra Balıkesir Musiki Derneği’nin Onursal Başkanı bestekâr Sıtkı Sahil de katıldı. Sahil’in eserlerinden örneklerin sunulduğu konserde, sanatseverler müziğin büyüsüne kapılarak unutulmaz bir akşam geçirdi.

Program, Balıkesir Musiki Derneği Onursal Başkanı Sıtkı Sahil, Turgutreis Belediye Konservatuvar Derneği Başkanı Fahire Bilgehan ve Şehit Serkan Göker İlkokulu Müdür Yardımcısı İlkay Atbin’in açılış konuşmalarıyla başladı. Ardından, Prof. Dr. Oktay Keskin’in sunumuyla devam eden konserde, Koro Şefi Atik Sahil yönetiminde seslendirilen şarkılar ve Balıkesir Musiki Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nilgül Bulca’nın katılımı, izleyicilerden büyük beğeni aldı. Haber Merkezi