Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAKAN GÖKTAŞ’TAN  ANNELER GÜNÜ MESAJI  

 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Anneler Günü’nü iki oğluyla birlikte çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak kutladı. Bakan Göktaş, annelik deneyimini “hiç bitmeyen bir yolculuk, ömür boyu süren benzersiz bir tecrübe” olarak nitelendirdi.

 Aile ve Sosyal Hizmetler

Anneler Günü dolayısıyla paylaştığı fotoğrafta oğulları Hamza ve Yusuf ile birlikte yer aldı. Göktaş, anneliğin, çocukları için daima var olan bir sevgi ve şefkatle dolu bir yolculuk olduğunu ifade etti. Kendi annesinin sevgi dolu desteğinin, çocuklara verdiği güvenin, onları sağlıklı ve bilgili bir şekilde yetiştirmenin önemine değindi.

Geleceğin teminatı olan çocukların, huzurlu ve mutlu bir dünya inşa etmek için sevgiyle büyütülmesi gerektiğini vurgulayan Göktaş, annelik deneyiminin bireylerin hayatında özel bir yer tuttuğunu belirtti. Bakanlık olarak, on binlerce evladın mutlu bir geleceğe kavuşması için çalıştıklarını ve bu sorumluluğun bilinciyle hareket ettiklerini ifade etti.

Bakan Göktaş, ailelerin huzur ve mutluluğunu sağlayarak, toplumun refahına katkı sağlamayı hedeflediklerini belirterek, anneliğin kadınların en yüce makamı olduğunu vurguladı. Annelerin koruyucu kucaklarıyla çocuklarına merhametle yaklaştıklarını ve bu sevginin dünyayı aydınlattığını söyledi.

Video mesajında, şehit anneleri, engelli anneleri ve savaş mağduru tüm kadınları da unutmadığını belirten Göktaş, onların fedakarlıklarını ve sabır güzelliklerini takdirle selamladı ve Anneler Günü’nü kutladı. Haber Merkezi