Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAHÇAVAN: “DURSUNBEY FİBER ALTYAPI İLE DONATILIYOR”

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Balıkesir Caddesi’nde gerçekleştirilen yenileme çalışmaları kapsamında alt yapı çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan

Doğalgaz ve elektrik hatları çalışmalarının tamamlanmasının ardından, bölgede fiber optik altyapı çalışmalarının da tamamlandığını açıkladı. Başkan Bahçavan, çalışmaların devam edeceğini ve kısa sürede bölgenin modern altyapıya kavuşacağını ifade etti.

Başkan Bahçavan, yaptığı açıklamada, “Dursunbey’imizde alt yapı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Balıkesir Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz yenileme çalışmaları kapsamında, doğalgaz ve elektrik hatları çalışmalarının tamamlanmasının ardından hızlı internet için en gelişmiş teknoloji olan fiber optik altyapı çalışmaları da başarıyla tamamlandı. Bu sayede Dursunbey’imiz fiber altyapı ile donatılıyor ve çağın gereksinimlerine uygun hizmetler sunmaya hazır hale geliyor” dedi.

Kaldırım taşı tamiratlarının devam ettiğini ve yolda gerçekleştirilecek kavşak düzenlemelerinin ardından asfaltlama çalışmalarının başlayacağını belirten Başkan Bahçavan, bölgedeki çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini vurguladı.

Başkan Bahçavan’ın açıklamaları, Dursunbey halkı tarafından olumlu bir şekilde karşılandı. Yenilenen alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, Dursunbey’in daha modern ve yaşanabilir bir şehir olma yolunda önemli adımlar attığı belirtildi. Ömer Faruk ALA