Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ’DEN KAN BAĞIŞI FARKINDALIĞI

AK Parti ve Türk Kızılayı işbirliğinde 81 ilde eş zamanlı kan bağış kampanyası düzenlendi. Balıkesir Kızılay Kan Merkezi’nde düzenlenen bağış kampanyasında ise AK Parti İl Teşkilatı mensupları farkındalık yaratmak adına “Birbirimize Candan Bağlıyız” sloganıyla kan bağışında bulundular.

AK Parti ve Türk

Kan bağışını arttırmak ve kan bekleyen hastalara umut olmak adına AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı anlamlı bir etkinliğe imza attı. 81 İlde eş zamanlı olarak AK Parti mensupları Kızılay Kan Merkezlerine giderek kan bağışında bulundular. AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı da sabahın erken saatlerinde Kızılay Kan Merkezi önünde toplandı. Sırayla kan veren partililer, tüm vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet ettiler.

1 4 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

AYDEMİR: “KAN VERMEK HAYAT VERMEK DEMEK”

AK Parti olarak sosyal sorumluluk projelerinde daima en önde olduklarını söyleyen AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir, “AK Parti olarak ‘Birbirimize candan bağlıyız’ sloganıyla kan bağış kampanyamızı başlattık. Hem farkındalık yaratmak hem de kan bekleyenlere şifa olmak için biz üzerimize düşeni yapıyoruz. Kan Bağışı Kampanyamıza tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. Unutmamalıyız ki kan vermek hayat vermek demektir” ifadelerini kullandı.

DSC 0529 - Marmara Bölge: Balıkesir Son Dakika Haberleri ile Hava Durumu

BARAKLARLI: “FARKINDALIK YARATMAK İSTEDİK”

Kan bağış kampanyasıyla ilgili bilgi veren AK Parti Balıkesir İl Başkan Yardımcısı Hülya Baraklarlı, “Her yıl ortalama 2 milyona yakın kan ihtiyacı doğuyor. Sağlıklı bireylerden kan alınarak bu ihtiyaç gideriliyor. Dolayısıyla biz de AK Parti Teşkilatı olarak farkındalık yaratmak, vatandaşlarımızı kan bağışına teşvik etmek amacıyla 81 ilde eş zamanlı olarak kan verme kampanyası başlattık. Vatandaşlarımıza da çağrıda bulunuyoruz. Kızılay kan merkezlerine giderek kan ihtiyacı olan milyonlarca kişiye umut olabilirler. Kan stoklarımız belli dönemlerde azalıyor. Bu stoklar azalmadan kan verirsek milyonlarca hayata dokunabiliriz” dedi. Haber Merkezi