Marmara Bölge
Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Denizlispor 21 14 4 3 37 46
2- Gençlerbirliği 22 14 2 6 35 44
3- Osmanlıspor FK 21 13 2 6 29 41
4- Ümraniyespor 21 11 5 5 26 38
5- Hatayspor 21 10 6 5 26 36
6- Gazişehir Gzntp 21 10 5 6 38 35
7- Altınordu 21 9 8 4 29 35
8- Boluspor 21 9 5 7 26 32
9- Adana Demirspor 21 9 3 9 27 30
10- Balıkesirspor 21 8 5 8 23 29
11- Altay 21 6 7 8 29 25
12- Adanaspor 21 6 7 8 27 25
13- İstanbulspor 21 5 10 6 27 25
14- Eskişehirspor 21 6 5 10 23 23
15- Giresunspor 21 5 7 9 18 22
16- Afjet Afyonspor 21 4 6 11 24 18
17- T.Y.Elazığspor 22 4 5 13 24 17
18- K. Karabükspor 21 0 2 19 7 -1
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Erdek’te huzur operasyonu: 8 zanlı yakalandı
    Erdek’te huzur operasyonu: 8 zanlı yakalandı
  • Kontrolden çıkan otomobil kamyonetle çarpıştı: 5 yaralı
    Kontrolden çıkan otomobil kamyonetle çarpıştı: 5 yaralı
  • Seyir halindeki kamyon yandı
    Seyir halindeki kamyon yandı
  • Kepsut’ta kaza: 1 ölü, 6 yaralı
    Kepsut’ta kaza: 1 ölü, 6 yaralı
  • Gönen’de uyuşturucu operasyonu
    Gönen’de uyuşturucu operasyonu
  • FETÖ operasyonuna tutuklama 7’ye çıktı
    FETÖ operasyonuna tutuklama 7’ye çıktı
  • Dolandırıcılık operasyonu
    Dolandırıcılık operasyonu
  • KABLO HIRSIZI TUTUKLANDI
    KABLO HIRSIZI TUTUKLANDI
  • Gönen’de kaçak içki operasyonu
    Gönen’de kaçak içki operasyonu
  • Balıkesir’de terör operasyonu: 7 gözaltı
    Balıkesir’de terör operasyonu: 7 gözaltı
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
YAPTIK, YİNE YAPARIZ
YAPTIK, YİNE YAPARIZ
21 Aralık 2018 21:26
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 152 views Okundu

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu kura çekimi yapıldı. Kurada seri başı takımlar arasında yer almayan Bal-Kes, Trabzonspor ile eşleşti. İlk maç Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda gerçekleştirilen kura çekiminde Balıkesirspor’u yöneticilerden Ümit Arslan, Erol Çetin ve Göktuğ Şeremetli temsil etti.

Beşinci turu geçen 16 takımın katıldığı ve çift maç eleme usulüne göre oynanacak son 16 turunda ilk müsabakalar 15, 16 ve 17 Ocak 2019’da yapılacak. Rövanş karşılaşmaları ise 22, 23 ve 24 Ocak’ta oynanacak.

Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor, Evkur Yeni Malatyaspor, Göztepe, Kasımpaşa, Kayserispor ve Medipol Başakşehir’in seri başı olarak katıldığı kura çekiminde eşleşmeler şu şekilde oluştu:

Balıkesirspor, Trabzonspor’u 2013-2014 sezonu Ziraat Türkiye Kupası 4. Turunda Karikari, Muhammet Reis ve Hasan Haitpoğlu’nun golleriyle 3-1 mağlup ederek kupadan elemişti.

  1. TURDA İLK MAÇLARIN PROGRAMI

Trabzonspor- Balıkesirspor Baltok

Evkur Yeni Malatyaspor- Bodrum Belediyesi Bodrumspor

Ümraniyespor-Fenerbahçe

Kayserispor-Akhisarspor

Boluspor-Galatasaray

Medipol Başakşehir-Hatayspor

Aytemiz Alanyaspor-Kasımpaşa

Antalyaspor-Göztepe



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa