Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Gençlerbirliği 30 20 4 6 43 64
2- Abalı Denizlispor 30 18 8 4 53 62
3- Hatayspor 30 15 10 5 45 55
4- Osmanlıspor FK 30 17 3 10 42 54
5- Gazişehir Gzntp 30 15 7 8 50 52
6- Ümraniyespor 30 14 8 8 38 50
7- Adana Demirspor 30 14 7 9 42 49
8- Altınordu 30 13 9 8 42 48
9- Boluspor 30 13 7 10 36 46
10- Altay 30 10 11 9 44 41
11- Balıkesirspor 30 11 6 13 35 39
12- İstanbulspor 30 8 12 10 37 36
13- Adanaspor 30 8 10 12 35 34
14- Eskişehirspor 30 8 8 14 38 32
15- Giresunspor 30 6 11 13 26 29
16- Afjet Afyonspor 30 6 7 17 34 25
17- Birevim Elazığspor 30 6 5 19 33 23
18- K. Karabükspor 30 0 3 27 9 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • 1500 fidan toprakla buluştu
    1500 fidan toprakla buluştu
  • Konteyner evler Kurucaoluk’a yerleştirildi
    Konteyner evler Kurucaoluk’a yerleştirildi
  • PARK HALİNDEKİ OTOMOBİL YANDI
    PARK HALİNDEKİ OTOMOBİL YANDI
  • Bandırma’da 23 Nisan’a günboyu kutlama
    Bandırma’da 23 Nisan’a günboyu kutlama
  • Park halindeki araç yandı
    Park halindeki araç yandı
  • Sındırgı’da iki ev kül oldu
    Sındırgı’da iki ev kül oldu
  • Jandarmadan kaçak tütün operasyonu
    Jandarmadan kaçak tütün operasyonu
  • Polisten sahte parfüm operasyonu
    Polisten sahte parfüm operasyonu
  • Kanalizasyondan 2000 yıllık lahit çıktı
    Kanalizasyondan 2000 yıllık lahit çıktı
  • POLİS 7/24 GÖREVDE
    POLİS 7/24 GÖREVDE
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
Taekwondoculardan büyük başarı
Taekwondoculardan büyük başarı
2 Nisan 2019 16:48
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 3 views Okundu

Ankara ‘da gerçekleştirilen Taekwondo Poomsae Türkiye Şampiyonası’na katılan Altıeylül Belediyespor’lu taekwondocular kadın ve erkeklerde büyük başarı elde ettiler.
Ankara’da gerçekleşen şampiyonasında 43 İlden bin 100 sporcunun katıldığı Taekwondo Poomsae Türkiye Şampiyonasına Altıeylül Belediyespor 14 sporcu ile katıldı. Gürkan Abdullah Sarı’nın antrenörlüğünü yaptığı Altıeylül Belediyespor 6 madalya alarak, başarıya imza attılar. Altıeylül Spor kulubüden Akçahan Paytoncu, Atakan Abdullah Sarı, Muharrem Ayan erkekler senkron kategorisinde Türkiye 3., Elif Yıldız,- Muharrem Ayan erkek kadın pair kategorisinde Türkiye 3., Elif Yıldız, Tevhide Koca, Tuana Kurt kadın senkron kategorisinde Türkiye 7., Feyza Baydar kadın ferdi kategoride Türkiye 5., Berra Savu kadın ferdi kategoride Türkiye 6., Gülcan Aydın kadın ferdi Freestyle kategorisinde Türkiye 3., Sinem Gürbüz kadın ferdi Freestyle kategorisinde Türkiye 9.ve Tuana Kurt ile Atakan Abdullah Sarı erkek ve kadın pair kategorisinde Türkiye 10.su oldu.
İHA



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa