Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0
2- Adanaspor 0 0 0 0 0 0
3- Akhisarspor 0 0 0 0 0 0
4- Altay 0 0 0 0 0 0
5- Altınordu 0 0 0 0 0 0
6- Balıkesirspor 0 0 0 0 0 0
7- Boluspor 0 0 0 0 0 0
8- BŞB.Erzurumspr 0 0 0 0 0 0
9- Bursaspor 0 0 0 0 0 0
10- Eskişehirspor 0 0 0 0 0 0
11- Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0
12- Giresunspor 0 0 0 0 0 0
13- Hatayspor 0 0 0 0 0 0
14- İstanbulspor 0 0 0 0 0 0
15- Keçiörengücü 0 0 0 0 0 0
16- Menemen Bld. 0 0 0 0 0 0
17- Osmanlıspor FK 0 0 0 0 0 0
18- Ümraniyespor 0 0 0 0 0 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Köprüden dereye uçan aracın sürücüsü hayatını kaybetti
    Köprüden dereye uçan aracın sürücüsü hayatını kaybetti
  • Patrik Bartholomeos ayin için Balıkesir’e gelecek
    Patrik Bartholomeos ayin için Balıkesir’e gelecek
  • Erdek’te çöplük yangını korkuttu
    Erdek’te çöplük yangını korkuttu
  • Tarihi çınarlar tescilleniyor
    Tarihi çınarlar tescilleniyor
  • Balıkesir polisi 147 kilo tütün ve çok sayıda makoron yakaladı
    Balıkesir polisi 147 kilo tütün ve çok sayıda makoron yakaladı
  • Ayvalık’ta 40 düzensiz göçmen yakalandı
    Ayvalık’ta 40 düzensiz göçmen yakalandı
  • Yaralı peçeli baykuş kum ocağına sığındı
    Yaralı peçeli baykuş kum ocağına sığındı
  • Uzman çavuş motosiklet kazasında hayatını kaybetti
    Uzman çavuş motosiklet kazasında hayatını kaybetti
  • Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü otomobiliyle takla attı
    Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü otomobiliyle takla attı
  • Ayvalık’ta 40 mülteci yakalandı
    Ayvalık’ta 40 mülteci yakalandı
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
SÜPER PAZAR
SÜPER PAZAR
28 Eylül 2018 17:41
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 600 views Okundu

Süper Amatör Lig’de 2.hafta maçları pazar günü oynanacak. İlk hafta Erdekspor’a 1-0 kaybeden Büyükşehir Belediyespor saat 15:00’da Dursunbey Belediyespor’u konuk edecek.

2.haftanın programı:

30 Eylül 2018 Pazar

15:00 Sakaryaspor – Erdekspor (Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı)

15:00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Dursunbey Belediyespor (Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Tesisleri)

15:00 Yeni Sanayispor – Gönen Reşadiyespor (AHP)

15:00 Etispor – Bigadiç Belediyespor (Bandırma Sanayi Sahası)

15:00 Sındırgı Belediyespor – Havran Fatih Belediyespor (Sındırgı Atatürk Stadı)

15:00 Küçükköyspor – Altınovaspor (Tafil Türkan Stadı)



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa