Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Hatayspor 15 10 3 2 22 33
2- BŞB.Erzurumspr 15 8 3 4 17 27
3- Akhisarspor 15 7 5 3 21 26
4- Cesar Grup Ümraniyespor 15 7 4 4 25 25
5- Ekol Göz Menemenspor 15 7 4 4 19 25
6- Bursaspor 15 8 3 4 22 24
7- Fatih Karagümrük 15 6 5 4 20 23
8- Keçiörengücü 15 5 7 3 12 22
9- Ekol Hastanesi Balıkesirspor 15 5 5 5 14 20
10- Altay 15 5 5 5 19 20
11- Giresunspor 15 5 4 6 16 19
12- İstanbulspor 15 4 6 5 25 18
13- Adana Demirspor 15 4 6 5 17 18
14- Altınordu 15 3 5 7 13 14
15- Osmanlıspor FK 15 4 2 9 16 11
16- Boluspor 15 2 5 8 13 11
17- Adanaspor 15 1 6 8 16 9
18- Eskişehirspor 15 4 2 9 21 5
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • FETÖ’CÜLER YUNANİSTAN’A KAÇARKEN YAKALANDI
    FETÖ’CÜLER YUNANİSTAN’A KAÇARKEN YAKALANDI
  • İZMİR DEPREMİYLE İLGİLİ O FELAKET SENARYOSUNU HATIRLATIP TEKRAR UYARDI
    İZMİR DEPREMİYLE İLGİLİ O FELAKET SENARYOSUNU HATIRLATIP TEKRAR UYARDI
  • EKREM BAŞARAN AK PARTİ GRUP BAŞKANI OLDU
    EKREM BAŞARAN AK PARTİ GRUP BAŞKANI OLDU
  • ÖZLEM AYTEKİN, EN YÜKSEK OYLA SEÇİLDİ
    ÖZLEM AYTEKİN, EN YÜKSEK OYLA SEÇİLDİ
  • FETÖ ÜYESİ KARI-KOCA YAKALANDI
    FETÖ ÜYESİ KARI-KOCA YAKALANDI
  • YENİDEN REFAH PARTİSİ BİGADİÇ’TE BULUŞTU
    YENİDEN REFAH PARTİSİ BİGADİÇ’TE BULUŞTU
  • EDREMİT’TE ZEYTİN HIRSIZLIĞI ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI
    EDREMİT’TE ZEYTİN HIRSIZLIĞI ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI
  • SAADET PARTİSİ’NDEN BAŞKAN ARSLAN’A ZİYARET
    SAADET PARTİSİ’NDEN BAŞKAN ARSLAN’A ZİYARET
  • TIR VE OTOMOBİL ŞARAMPOLE UÇTU: 4 YARALI
    TIR VE OTOMOBİL ŞARAMPOLE UÇTU: 4 YARALI
  • 2019 YILINDA ZARARLI YAZILIM ÇEŞİTLİLİĞİ ARTTTI
    2019 YILINDA ZARARLI YAZILIM ÇEŞİTLİLİĞİ ARTTTI
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
SÜPER PAZAR
SÜPER PAZAR
28 Eylül 2018 17:41
Font1 Font2 Font3 Font4

Süper Amatör Lig’de 2.hafta maçları pazar günü oynanacak. İlk hafta Erdekspor’a 1-0 kaybeden Büyükşehir Belediyespor saat 15:00’da Dursunbey Belediyespor’u konuk edecek.

2.haftanın programı:

30 Eylül 2018 Pazar

15:00 Sakaryaspor – Erdekspor (Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı)

15:00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Dursunbey Belediyespor (Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Tesisleri)

15:00 Yeni Sanayispor – Gönen Reşadiyespor (AHP)

15:00 Etispor – Bigadiç Belediyespor (Bandırma Sanayi Sahası)

15:00 Sındırgı Belediyespor – Havran Fatih Belediyespor (Sındırgı Atatürk Stadı)

15:00 Küçükköyspor – Altınovaspor (Tafil Türkan Stadı)



Bu haberler ilginizi çekebilir!
YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa