Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Fatih Karagümrük 1 1 0 0 3 3
2- Ümraniyespor 1 1 0 0 3 3
3- Adana Demirspor 1 1 0 0 2 3
4- Menemen Spor 1 1 0 0 2 3
5- Osmanlıspor FK 1 1 0 0 2 3
6- Akhisarspor 1 1 0 0 1 3
7- Hatayspor 1 1 0 0 1 3
8- BŞB.Erzurumspr 1 0 1 0 2 1
9- İstanbulspor 1 0 1 0 2 1
10- Keçiörengücü 1 0 1 0 1 1
11- Boluspor 1 0 0 1 1 0
12- Adanaspor 1 0 0 1 0 0
13- Altınordu 1 0 0 1 0 0
14- Altay 1 0 0 1 1 0
15- Bursaspor 1 0 0 1 1 0
16- Balıkesirspor 1 0 0 1 0 0
17- Giresunspor 1 0 0 1 0 0
18- Eskişehirspor 1 0 1 0 1 -5
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Dursunbey’de orman yangını
    Dursunbey’de orman yangını
  • Eczacı Özler  “Kazdağları’ndaki bitkilerin iyileştirici gücü çok yüksek”
    Eczacı Özler “Kazdağları’ndaki bitkilerin iyileştirici gücü çok yüksek”
  • Erdek’te tüp alev aldı, yangın çıktı
    Erdek’te tüp alev aldı, yangın çıktı
  • Uyuşturucu madde satan yabancı uyruklu şahıs yakalandı
    Uyuşturucu madde satan yabancı uyruklu şahıs yakalandı
  • Erdek’te trafik keşmekeşi
    Erdek’te trafik keşmekeşi
  • Erdek’te ot yangını korkuttu
    Erdek’te ot yangını korkuttu
  • Sinema sanatçısı Ahmet Mekin Ocaklar’da
    Sinema sanatçısı Ahmet Mekin Ocaklar’da
  • Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu
    Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu
  • PARMAĞINI LOKMA MAKİASINA KAPTIRDI
    PARMAĞINI LOKMA MAKİASINA KAPTIRDI
  • Ayvalık’ta  41 göçmen yakalandı
    Ayvalık’ta 41 göçmen yakalandı
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
ŞAKA GİBİ ATAMA
ŞAKA GİBİ ATAMA
29 Kasım 2018 21:45
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 333 views Okundu

Spor Toto 1. Lig’de 14. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. Balıkesirspor Teknik Direktörü Giray Bulak’ın ‘Bana memleketim Trabzon’dan hakem vermeyin’ açıklamasına rağmen Denizlispor karşılaşmasına Trabzon Bölgesi’nden Kadir Keleş atandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

BUGÜN:

19.00 Adanaspor-Hatayspor: Alper Çetin

1 ARALIK CUMARTESİ

13.30 Altay-Altınordu: Atilla Karaoğlan

13.30 Boluspor-Adana Demirspor: Volkan Bayarslan

16.00 Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor: Bülent Birincioğlu

16.00 Balıkesirspor Baltok-Denizlispor: Ramazan Keleş

2 ARALIK PAZAR

13.30 Ümraniyespor-Osmanlıspor: Sarper Barış Saka

16.00 Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor: Yasin Kol

19.00 Giresunspor-Gazişehir Gaziantep: Erkan Özdamar

3 ARALIK PAZARTESİ

19.00 Afjet Afyonspor-Eskişehirspor: Burak Şeker



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa