Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Gençlerbirliği 17 13 2 2 30 41
2- Denizlispor 18 12 3 3 30 39
3- Osmanlıspor FK 18 10 2 6 24 32
4- Gazişehir Gzntp 18 9 4 5 32 31
5- Ümraniyespor 17 9 4 4 20 31
6- Hatayspor 17 8 5 4 20 29
7- Boluspor 18 8 4 6 22 28
8- Adana Demirspor 18 8 3 7 23 27
9- Altınordu 17 6 8 3 20 26
10- Balıkesirspor 17 6 5 6 17 23
11- İstanbulspor 18 4 8 6 22 20
12- Adanaspor 17 4 7 6 20 19
13- Giresunspor 17 5 4 8 17 19
14- Altay 17 4 5 8 21 17
15- T.Y.Elazığspor 17 4 4 9 22 16
16- Afjet Afyonspor 18 4 4 10 22 16
17- Eskişehirspor 17 4 4 9 15 16
18- K. Karabükspor 18 0 2 16 7 -1
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • 19 askeri personel adliyede
    19 askeri personel adliyede
  • Balıkesir’de jandarmadan huzur uygulaması
    Balıkesir’de jandarmadan huzur uygulaması
  • Gömeç polisi göz açtırmıyor
    Gömeç polisi göz açtırmıyor
  • FETÖ operasyonu: Biri polis 3 kişi yakalandı
    FETÖ operasyonu: Biri polis 3 kişi yakalandı
  • Balkona bırakılan kova apartmanı yakıyordu
    Balkona bırakılan kova apartmanı yakıyordu
  • Balıkesir’de suç çetesi çökertildi
    Balıkesir’de suç çetesi çökertildi
  • Sanayici Üvey Evlat Gibi Hissediyor
    Sanayici Üvey Evlat Gibi Hissediyor
  • Vali Yazıcı Kurum amirleri ile toplandı
    Vali Yazıcı Kurum amirleri ile toplandı
  • ARAÇ DEĞİL CEPHANELİK
    ARAÇ DEĞİL CEPHANELİK
  • Tren iş makinesine çarptı: 1 ölü
    Tren iş makinesine çarptı: 1 ölü
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
Marmara Bölge
ŞAKA GİBİ ATAMA
ŞAKA GİBİ ATAMA
29 Kasım 2018 21:45
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 162 views Okundu

Spor Toto 1. Lig’de 14. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. Balıkesirspor Teknik Direktörü Giray Bulak’ın ‘Bana memleketim Trabzon’dan hakem vermeyin’ açıklamasına rağmen Denizlispor karşılaşmasına Trabzon Bölgesi’nden Kadir Keleş atandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

BUGÜN:

19.00 Adanaspor-Hatayspor: Alper Çetin

1 ARALIK CUMARTESİ

13.30 Altay-Altınordu: Atilla Karaoğlan

13.30 Boluspor-Adana Demirspor: Volkan Bayarslan

16.00 Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor: Bülent Birincioğlu

16.00 Balıkesirspor Baltok-Denizlispor: Ramazan Keleş

2 ARALIK PAZAR

13.30 Ümraniyespor-Osmanlıspor: Sarper Barış Saka

16.00 Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor: Yasin Kol

19.00 Giresunspor-Gazişehir Gaziantep: Erkan Özdamar

3 ARALIK PAZARTESİ

19.00 Afjet Afyonspor-Eskişehirspor: Burak Şeker



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa