Marmara Bölge
Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Gençlerbirliği 29 19 4 6 42 61
2- Abalı Denizlispor 29 17 8 4 50 59
3- Hatayspor 29 15 9 5 44 54
4- Osmanlıspor FK 30 17 3 10 42 54
5- Gazişehir Gzntp 29 15 7 7 50 52
6- Ümraniyespor 29 14 7 8 36 49
7- Adana Demirspor 29 14 6 9 42 48
8- Altınordu 29 12 9 8 39 45
9- Boluspor 29 12 7 10 35 43
10- Altay 29 10 10 9 43 40
11- İstanbulspor 29 8 12 9 37 36
12- Balıkesirspor 29 10 6 13 28 36
13- Adanaspor 29 8 9 12 35 33
14- Eskişehirspor 29 8 7 14 36 31
15- Giresunspor 29 6 11 12 26 29
16- Afjet Afyonspor 29 6 7 16 33 25
17- Birevim Elazığspor 30 6 5 19 33 23
18- K. Karabükspor 29 0 3 26 8 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Denizcilik Lisesi öğrencilerden anlamlı etkinlik
    Denizcilik Lisesi öğrencilerden anlamlı etkinlik
  • ALKOLLÜ SÜRÜCÜ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
    ALKOLLÜ SÜRÜCÜ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
  • Polis’ten denetim
    Polis’ten denetim
  • Kapalı eczaneye kurşun yağdırdılar
    Kapalı eczaneye kurşun yağdırdılar
  • BASİAD’TAN REFORM PAKETİNE DESTEK
    BASİAD’TAN REFORM PAKETİNE DESTEK
  • Yarış Ortaokulu halk oyunlarında Türkiye üçüncüsü oldu
    Yarış Ortaokulu halk oyunlarında Türkiye üçüncüsü oldu
  • Sındırgı’da yağmurla gelen kaza  5 yaralı
    Sındırgı’da yağmurla gelen kaza 5 yaralı
  • Hırsızlar anaokulundan 40 bin lira çaldı
    Hırsızlar anaokulundan 40 bin lira çaldı
  • Jandarmadan aranan şahıslara yönelik operasyon
    Jandarmadan aranan şahıslara yönelik operasyon
  • Arkadaş ziyaretine geldiği mermer ocağında hayatını kaybetti
    Arkadaş ziyaretine geldiği mermer ocağında hayatını kaybetti
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
RİZE MAÇI SALI GÜNÜ
RİZE MAÇI SALI GÜNÜ
11 Aralık 2018 20:33
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 172 views Okundu

Balıkesirspor’un, Çaykur Rizespor’u ağırlayacağı Ziraat Türkiye Kupası 5’inci Eleme Turu 2’nci maçlarının programı açıklandı.

Ziraat Türkiye Kupası 5’inci Eleme Turu rövanş maçlarının programı belli oldu. İlk maçları 4, 5 ve 6 Aralık tarihlerinde oynanan maçların rövanşları ise 18, 19 ve 20 Aralık tarihlerinde oynanacak. Müsabaka programı şöyle:

18 ARALIK SALI

13.00 1461 Trabzon – Ümraniyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.45 MKE Ankaragücü – Bodrum Bld. Bodrumspor

15.00 Balıkesirspor Baltok – Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)

17.00 Göztepe – Nazilli Belediyespor (Bornova Stadı)

19.00 Medipol Başakşehir – Adana Demirspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)

20.30 Galatasaray – Keçiörengücü (Türk Telekom Stadyumu)

19 ARALIK ÇARŞAMBA

13.00 Van B.Ş. Belediyespor – Boluspor (Van Atatürk)

13.45 Etimesgut Belediyespor – Evkur Yeni Malatyaspor (Etimesgut BelediyesiAtatürk)

15.00 Kahramanmaraşspor  – Aytemiz Alanyaspor (12 Şubat Stadı)

17.00 Kasımpaşa – Menemen Belediye Spor (Recep Tayyip Erdoğan)

18.30 Kayserispor – Altay (Kadir Has Stadyumu)

20.30 Trabzonspor – Sivas Belediye Spor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

20 ARALIK 2018 PERŞEMBE

13.00 Hatayspor – Gençlerbirliği (Antakya Atatürk)

13.45 Darıca Gençlerbirliği – Antalyaspor (Darıca İlçe Stadyumu)

18.00 Akhisarspor – Fatih Karagümrük (Spor Toto Akhisar)

20.30 Giresunspor – Fenerbahçe (Giresun Atatürk) – İstanbul



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa