Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Gençlerbirliği 17 13 2 2 30 41
2- Denizlispor 18 12 3 3 30 39
3- Osmanlıspor FK 18 10 2 6 24 32
4- Gazişehir Gzntp 18 9 4 5 32 31
5- Ümraniyespor 17 9 4 4 20 31
6- Hatayspor 17 8 5 4 20 29
7- Boluspor 18 8 4 6 22 28
8- Adana Demirspor 18 8 3 7 23 27
9- Altınordu 17 6 8 3 20 26
10- Balıkesirspor 17 6 5 6 17 23
11- İstanbulspor 18 4 8 6 22 20
12- Adanaspor 17 4 7 6 20 19
13- Giresunspor 17 5 4 8 17 19
14- Altay 17 4 5 8 21 17
15- T.Y.Elazığspor 17 4 4 9 22 16
16- Afjet Afyonspor 18 4 4 10 22 16
17- Eskişehirspor 17 4 4 9 15 16
18- K. Karabükspor 18 0 2 16 7 -1
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • 19 askeri personel adliyede
    19 askeri personel adliyede
  • Balıkesir’de jandarmadan huzur uygulaması
    Balıkesir’de jandarmadan huzur uygulaması
  • Gömeç polisi göz açtırmıyor
    Gömeç polisi göz açtırmıyor
  • FETÖ operasyonu: Biri polis 3 kişi yakalandı
    FETÖ operasyonu: Biri polis 3 kişi yakalandı
  • Balkona bırakılan kova apartmanı yakıyordu
    Balkona bırakılan kova apartmanı yakıyordu
  • Balıkesir’de suç çetesi çökertildi
    Balıkesir’de suç çetesi çökertildi
  • Sanayici Üvey Evlat Gibi Hissediyor
    Sanayici Üvey Evlat Gibi Hissediyor
  • Vali Yazıcı Kurum amirleri ile toplandı
    Vali Yazıcı Kurum amirleri ile toplandı
  • ARAÇ DEĞİL CEPHANELİK
    ARAÇ DEĞİL CEPHANELİK
  • Tren iş makinesine çarptı: 1 ölü
    Tren iş makinesine çarptı: 1 ölü
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
Marmara Bölge
RİZE MAÇI SALI GÜNÜ
RİZE MAÇI SALI GÜNÜ
11 Aralık 2018 20:33
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 145 views Okundu

Balıkesirspor’un, Çaykur Rizespor’u ağırlayacağı Ziraat Türkiye Kupası 5’inci Eleme Turu 2’nci maçlarının programı açıklandı.

Ziraat Türkiye Kupası 5’inci Eleme Turu rövanş maçlarının programı belli oldu. İlk maçları 4, 5 ve 6 Aralık tarihlerinde oynanan maçların rövanşları ise 18, 19 ve 20 Aralık tarihlerinde oynanacak. Müsabaka programı şöyle:

18 ARALIK SALI

13.00 1461 Trabzon – Ümraniyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.45 MKE Ankaragücü – Bodrum Bld. Bodrumspor

15.00 Balıkesirspor Baltok – Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)

17.00 Göztepe – Nazilli Belediyespor (Bornova Stadı)

19.00 Medipol Başakşehir – Adana Demirspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)

20.30 Galatasaray – Keçiörengücü (Türk Telekom Stadyumu)

19 ARALIK ÇARŞAMBA

13.00 Van B.Ş. Belediyespor – Boluspor (Van Atatürk)

13.45 Etimesgut Belediyespor – Evkur Yeni Malatyaspor (Etimesgut BelediyesiAtatürk)

15.00 Kahramanmaraşspor  – Aytemiz Alanyaspor (12 Şubat Stadı)

17.00 Kasımpaşa – Menemen Belediye Spor (Recep Tayyip Erdoğan)

18.30 Kayserispor – Altay (Kadir Has Stadyumu)

20.30 Trabzonspor – Sivas Belediye Spor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

20 ARALIK 2018 PERŞEMBE

13.00 Hatayspor – Gençlerbirliği (Antakya Atatürk)

13.45 Darıca Gençlerbirliği – Antalyaspor (Darıca İlçe Stadyumu)

18.00 Akhisarspor – Fatih Karagümrük (Spor Toto Akhisar)

20.30 Giresunspor – Fenerbahçe (Giresun Atatürk) – İstanbul



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa