Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Cesar Grup Ümraniyespor 7 4 2 1 13 14
2- Hatayspor 7 4 2 1 10 14
3- Balıkesirspor 7 4 1 2 11 13
4- Akhisarspor 7 4 1 2 9 13
5- Fatih Karagümrük 7 3 3 1 12 12
6- Altay 7 3 3 1 11 12
7- Bursaspor 7 4 0 3 11 12
8- Keçiörengücü 7 2 5 0 5 11
9- Adana Demirspor 7 2 4 1 8 10
10- İstanbulspor 7 2 4 1 12 10
11- BŞB.Erzurumspr 7 3 1 3 7 10
12- Osmanlıspor FK 7 3 1 3 9 10
13- Ekol Göz Menemenspor 7 2 1 4 5 7
14- Adanaspor 7 1 3 3 10 6
15- Altınordu 7 1 2 4 8 5
16- Giresunspor 7 1 2 4 6 5
17- Boluspor 7 0 2 5 5 2
18- Eskişehirspor 7 1 1 5 8 -2
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • İVRİNDİ BELEDİYESİ MEHMETÇİĞİN YANINDA
    İVRİNDİ BELEDİYESİ MEHMETÇİĞİN YANINDA
  • BURHANİYE’DE KADINLARIN FIRINDA YUFKA İMECESİ
    BURHANİYE’DE KADINLARIN FIRINDA YUFKA İMECESİ
  • AVRUPA DEMOKRASİ HAFTASINI GENÇLERLE KUTLADI
    AVRUPA DEMOKRASİ HAFTASINI GENÇLERLE KUTLADI
  • UYUŞTURUCU KURYESİ YAKALANDI
    UYUŞTURUCU KURYESİ YAKALANDI
  • ÇALDIĞI KOYUNLARI SATAMADAN YAKALANDI
    ÇALDIĞI KOYUNLARI SATAMADAN YAKALANDI
  • DENİZE DÜŞEN YARALI KEDİYİ İTFAİYE KURTARDI
    DENİZE DÜŞEN YARALI KEDİYİ İTFAİYE KURTARDI
  • BAŞKAN DEVECİLER ÖREN ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ
    BAŞKAN DEVECİLER ÖREN ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ
  • SUSURLUK’TA ÇEVRE BİLİNCİ İÇİN HAREKETE GEÇTİLER
    SUSURLUK’TA ÇEVRE BİLİNCİ İÇİN HAREKETE GEÇTİLER
  • GÜNEY MARMARA’NIN SUALTI POTANSİYELİ DEĞERLENDİRİLDİ
    GÜNEY MARMARA’NIN SUALTI POTANSİYELİ DEĞERLENDİRİLDİ
  • DÜNYA BEYAZ BASTON KÖRLER VE GÜVENLİK GÜNÜ İÇİN KONSER DÜZENLENDİ
    DÜNYA BEYAZ BASTON KÖRLER VE GÜVENLİK GÜNÜ İÇİN KONSER DÜZENLENDİ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
RİZE MAÇI 4 ARALIK’TA
RİZE MAÇI 4 ARALIK’TA
29 Kasım 2018 21:44
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 372 views Okundu

Ziraat Türkiye Kupası’nda 5. eleme turu ilk maçlarının programı belli oldu. Balıkesirspor Baltok kupadaki ilk maçını 4 Aralık Salı günü saat 20:30’da Rize’de oynayacak.

 

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, 4, 5 ve 6 Aralık tarihlerinde oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:

4 Aralık Salı:

13.00 Sivas Belediyespor-Trabzonspor (Muhsin Yazıcıoğlu)

14.45 Gençlerbirliği-Hatayspor (OSTİM)

14.45 Nazilli Belediyespor-Göztepe (Nazilli İlçe)

16.45 Antalyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Antalya)

18.30 Aytemiz Alanyaspor-Kahramanmaraşspor (Bahçeşehir Okulları)

20.30 Çaykur Rizespor-Balıkesirspor Baltok (Çaykur Didi)

5 Aralık Çarşamba:

13.00 Keçiörengücü-Galatasaray (Aktepe)

14.45 Ümraniyespor-1461 Trabzon (Ümraniye Belediye Şehir)

17.00 Boluspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bolu Atatürk)

18.30 Altay-Kayserispor (İzmir Atatürk)

20.30 Adana Demirspor-Medipol Başakşehir (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

6 Aralık Perşembe:

13.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-MKE Ankaragücü (Bodrum İlçe)

15.00 Fatih Karagümrük-Akhisarspor (Atatürk Olimpiyat)

17.00 Menemen Belediyespor-Kasımpaşa (Menemen İlçe)

18.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Malatya)

20.30 Fenerbahçe-Giresunspor (Ülker)



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa