Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Fatih Karagümrük 2 2 0 0 5 6
2- Adana Demirspor 2 1 1 0 2 4
3- Keçiörengücü 2 1 1 0 2 4
4- Ümraniyespor 1 1 0 0 3 3
5- Ekol Göz Menemenspor 1 1 0 0 2 3
6- Akhisarspor 1 1 0 0 1 3
7- Hatayspor 1 1 0 0 1 3
8- Osmanlıspor FK 2 1 0 1 2 3
9- Balıkesirspor 2 1 0 1 2 3
10- İstanbulspor 1 0 1 0 2 1
11- BŞB.Erzurumspr 2 0 1 1 3 1
12- Boluspor 2 0 1 1 1 1
13- Adanaspor 1 0 0 1 0 0
14- Altay 1 0 0 1 1 0
15- Altınordu 2 0 0 2 1 0
16- Bursaspor 1 0 0 1 1 0
17- Giresunspor 1 0 0 1 0 0
18- Eskişehirspor 1 0 1 0 1 -5
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Feribot iskeleye çarptı  4’ü çocuk 7 yaralı
    Feribot iskeleye çarptı 4’ü çocuk 7 yaralı
  • Dursunbey’de orman yangını
    Dursunbey’de orman yangını
  • Eczacı Özler  “Kazdağları’ndaki bitkilerin iyileştirici gücü çok yüksek”
    Eczacı Özler “Kazdağları’ndaki bitkilerin iyileştirici gücü çok yüksek”
  • Erdek’te tüp alev aldı, yangın çıktı
    Erdek’te tüp alev aldı, yangın çıktı
  • Uyuşturucu madde satan yabancı uyruklu şahıs yakalandı
    Uyuşturucu madde satan yabancı uyruklu şahıs yakalandı
  • Erdek’te trafik keşmekeşi
    Erdek’te trafik keşmekeşi
  • Erdek’te ot yangını korkuttu
    Erdek’te ot yangını korkuttu
  • Sinema sanatçısı Ahmet Mekin Ocaklar’da
    Sinema sanatçısı Ahmet Mekin Ocaklar’da
  • Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu
    Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu
  • PARMAĞINI LOKMA MAKİASINA KAPTIRDI
    PARMAĞINI LOKMA MAKİASINA KAPTIRDI
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
RİZE MAÇI 4 ARALIK’TA
RİZE MAÇI 4 ARALIK’TA
29 Kasım 2018 21:44
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 351 views Okundu

Ziraat Türkiye Kupası’nda 5. eleme turu ilk maçlarının programı belli oldu. Balıkesirspor Baltok kupadaki ilk maçını 4 Aralık Salı günü saat 20:30’da Rize’de oynayacak.

 

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, 4, 5 ve 6 Aralık tarihlerinde oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:

4 Aralık Salı:

13.00 Sivas Belediyespor-Trabzonspor (Muhsin Yazıcıoğlu)

14.45 Gençlerbirliği-Hatayspor (OSTİM)

14.45 Nazilli Belediyespor-Göztepe (Nazilli İlçe)

16.45 Antalyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Antalya)

18.30 Aytemiz Alanyaspor-Kahramanmaraşspor (Bahçeşehir Okulları)

20.30 Çaykur Rizespor-Balıkesirspor Baltok (Çaykur Didi)

5 Aralık Çarşamba:

13.00 Keçiörengücü-Galatasaray (Aktepe)

14.45 Ümraniyespor-1461 Trabzon (Ümraniye Belediye Şehir)

17.00 Boluspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bolu Atatürk)

18.30 Altay-Kayserispor (İzmir Atatürk)

20.30 Adana Demirspor-Medipol Başakşehir (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

6 Aralık Perşembe:

13.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-MKE Ankaragücü (Bodrum İlçe)

15.00 Fatih Karagümrük-Akhisarspor (Atatürk Olimpiyat)

17.00 Menemen Belediyespor-Kasımpaşa (Menemen İlçe)

18.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Malatya)

20.30 Fenerbahçe-Giresunspor (Ülker)



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa