Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Gençlerbirliği 12 10 1 1 19 31
2- Boluspor 12 8 2 2 17 26
3- Denizlispor 12 8 1 3 22 25
4- Gazişehir Gzntp 12 6 4 2 19 22
5- Ümraniyespor 11 6 2 3 12 20
6- Adana Demirspor 12 6 1 5 14 19
7- Hatayspor 12 5 3 4 11 18
8- Altınordu 12 4 5 3 14 17
9- Giresunspor 12 5 2 5 13 17
10- Osmanlıspor FK 12 5 1 6 12 16
11- Altay 12 4 3 5 18 15
12- Adanaspor 12 3 5 4 16 14
13- İstanbulspor 12 3 4 5 16 13
14- Balıkesirspor 11 3 4 4 11 13
15- Afjet Afyonspor 12 3 2 7 15 11
16- Eskişehirspor 12 3 2 7 10 11
17- T.Y.Elazığspor 12 3 1 8 14 10
18- K. Karabükspor 12 0 1 11 2 -2
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • DURSUNBEY’İN KADERİ DEĞİŞİYOR
    DURSUNBEY’İN KADERİ DEĞİŞİYOR
  • ANAOKULDA YILAN PANİĞİ !
    ANAOKULDA YILAN PANİĞİ !
  • YARDIMINA İTFAİYE YETİŞTİ
    YARDIMINA İTFAİYE YETİŞTİ
  • AYVALIK’TA YİNE KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI
    AYVALIK’TA YİNE KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI
  • KARGO PAKETİNDEN SİLAH ÇIKTI
    KARGO PAKETİNDEN SİLAH ÇIKTI
  • Düştüğü ileri sürülen uçak bulunamadı
    Düştüğü ileri sürülen uçak bulunamadı
  • Yangında 3 ev kullanılamaz hale geldi
    Yangında 3 ev kullanılamaz hale geldi
  • BAKANLIKTAN KUDUZ AÇIKLAMASI
    BAKANLIKTAN KUDUZ AÇIKLAMASI
  • FETÖ operasyonu: 6 gözaltı
    FETÖ operasyonu: 6 gözaltı
  • Asansör boşluğuna düşen kadını itfaiye kurtardı
    Asansör boşluğuna düşen kadını itfaiye kurtardı
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
Marmara Bölge
KUPA MAÇI 27 EYLÜL’DE
KUPA MAÇI 27 EYLÜL’DE
19 Eylül 2018 22:13
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 219 views Okundu

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu karşılaşmalarının programı açıklandı. Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler müsabakası 27 Eylül Perşembe günü saat 17:00’da Balıkesir Atatürk Stadı’nda oynanacak.

Statü gereği ilk 2 turu maç yapmadan geçen Bal-Kes, seri başı olarak girdiği 3. Tur kurasında 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler ile eşleşti.

TFF,  Kupa’da 25, 26 ve 27 Eylül 2018 tarihlerindeki müsabakaların programını açıkladı. Buna göre kırmızı beyazlılar tek maç eliminasyon sistemine göre oynanacak karşılaşmada 27 Eylül Perşembe günü saat 17:00’da Balıkesir Atatürk Stadı’nda Amed Sportif’i konuk edecek.

Balıkesir’in 2. Lig Kırmızı Grup’taki temsilcisi Bandırmaspor ise Bölgesel Amatör Lig ekibi Gaziosmanpaşaspor ile karşılaşacak. Bu müsabaka 26 Eylül Çarşamba günü saat 15:00’da Bandırma 17 Eylül Stadı’nda oynanacak.

BAL-KES AFYON MESAİSİNE BAŞLADI

Yarıda kalan Ümraniyespor maçının ardından 1 gün izin yapan kırmızı beyazlılar, Afjet Afyonspor maçının hazırlıklarına başladı.

Spor Toto 1. Lig’in 6’ncı haftasında Afjet Afyonspor ile karşılaşacak Balıkesirspor Baltok, bir yandan yarıda kalan Ümraniyespor maçıyla ilgili TFF’den haber beklerken, bir yandan da Afyonspor maçına hazırlanıyor. Dün saat 15:00’da Ali Hikmet Paşa Tesislerinde toplanan Bal-Kes, bu maçın hazırlıklarına saat 17:00’da yapılan rejenerasyon idmanıyla başladı.  Sağ kalçasından sakatlanan Abdulkadir Özgen antrenmanda yer almadı. Hazırlıklarını Cuma gününe kadar Balıkesir’de sürdürecek Bal-Kes, Cumartesi günü Afyon’a gidecek.

KUPADA PROGRAM:

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada tek maç eleme sistemine göre oynanacak üçüncü tur maçlarının programı şöyle:

25 Eylül Salı:

13.00 1461 Trabzon-Tuzlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep (Müstakil Atletizm Pisti)

14.00 Erzin Belediyespor-Ümraniyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

14.30 Diyarbekirspor-Samsunspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Altındağ Belediyespor-Manisaspor (Aktepe)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

15.00 Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Bozüyük Vitraspor-Denizlispor (Bozüyük İlçe)

15.00 Nazilli Belediyespor-Tokatspor (Nazilli İlçe)

15.00 Pendikspor-Altınordu (Pendik)

15.00 Maltepespor-Menemen Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

16.30 Tire 1922-Sivas Belediyespor (Tire Tayfur Çiçek)

18.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir)

20.30 Adana Demirspor-Yeni Orduspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

26 Eylül Çarşamba:

13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor (Amasya 12 Haziran)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Van Atatürk Şehir)

14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor (Gaziantep)

14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor (7 Aralık)

14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor (Antakya Atatürk)

14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor (Erbaa İlçe)

14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay (Kırşehir Ahi)

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kemal Kaynaş)

14.30 Bartınspor-Sarıyer (Bartın Atatürk)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Atatürk)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca İlçe)

15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor (Bucak İlçe)

15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor (Stat henüz belli değil)

15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor (Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç)

15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)

17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare (Zafer)

19.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Fethiye İlçe)

19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)

19.00 Boluspor-Payasspor (Bolu Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor (GAP)

19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor (Stat henüz belli değil)

20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Çaykur Didi)

27 Eylül Perşembe:

13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor (Beyçayırı)

14.30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor (Stat henüz belli değil)

14.30 Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Eyüpspor-Pazarspor (Atatürk Olimpiyat)

15.00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgülderespor (Kastamonu Gazi)

17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler (Balıkesir Atatürk)

19.30 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk)



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa