Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Yukatel Denizlispor 34 21 9 4 67 72
2- Gençlerbirliği 34 22 4 8 50 70
3- Hatayspor 34 19 10 5 57 67
4- Osmanlıspor FK 34 19 5 10 49 62
5- Gazişehir Gzntp 34 17 8 9 60 59
6- Adana Demirspor 34 17 7 10 50 58
7- Altınordu 34 16 9 9 50 57
8- Ümraniyespor 34 14 11 9 44 53
9- Boluspor 34 14 7 13 41 49
10- Altay 34 12 11 11 52 47
11- İstanbulspor 34 10 13 11 45 43
12- Adanaspor 34 9 10 15 41 37
13- Giresunspor 34 8 12 14 32 36
14- Eskişehirspor 34 9 8 17 44 35
15- Balıkesirspor 34 11 7 16 36 34
16- Afjet Afyonspor 34 7 9 18 38 30
17- Birevim Elazığspor 34 6 7 21 38 25
18- K. Karabükspor 34 0 3 31 10 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Motosiklet sürücüsünü kaskı kurtardı
    Motosiklet sürücüsünü kaskı kurtardı
  • 5.Burhaniye Bisiklet Festivali Başlıyor
    5.Burhaniye Bisiklet Festivali Başlıyor
  • Ballıpınar’da kiraz rekoltesi düştü
    Ballıpınar’da kiraz rekoltesi düştü
  • Apartman dairesi yangında büyük zarar gördü
    Apartman dairesi yangında büyük zarar gördü
  • “MİDYE DOLMADA BİR MARKA OLMAK İSTİYORUZ…”
    “MİDYE DOLMADA BİR MARKA OLMAK İSTİYORUZ…”
  • ’Evladımız unutulmamış, büyük gurur yaşadık’
    ’Evladımız unutulmamış, büyük gurur yaşadık’
  • Eski manşetler sepet oldu
    Eski manşetler sepet oldu
  • Ünlülerin bebeklerini yapıyor
    Ünlülerin bebeklerini yapıyor
  • Ayvalık’ta 17 Afganistan mülteci yakalandı
    Ayvalık’ta 17 Afganistan mülteci yakalandı
  • Erdek’te çöplük yangını
    Erdek’te çöplük yangını
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
İŞTE BAŞKAN ADAYLARI
İŞTE BAŞKAN ADAYLARI
5 Mart 2019 23:32
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 219 views Okundu

Siyasi partilerin İlçe Seçim Kurullarına sunduğu ‘Geçici Aday Listeleri’ ile ilgili incelemeler tamamlandı. İtiraz süresinin de sona ermesiyle birlikte Belediye Başkan Adaylarının yer aldığı kesin listeler İl Seçim Kurulu tarafından ilan edildi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ için biri bağımsız 10 aday yarışa girerken, merkezdeki Altıeylül (8) ve Karesi (9) ilçelerinde ise toplam 17 aday seçim yarışına girecek.

BÜYÜKŞEHİR’E 10 ADAY

AK Parti: Yücel Yılmaz (AK Parti + MHP Cumhur İttifakı Adayı)

İYİ Parti: İsmail Ok (CHP + İYİ Parti Millet İttifakı Adayı)

Demokrat Parti: Tuğba Güner

HADEP: Ali Kenanoğlu

DSP: Tamer Kanber

Saadet Partisi: Selim Sait Terzioğlu

Bağımsız Türkiye Partisi :  Barış Koçaş,

Türkiye Komünist Partisi: Sinan Dalkılıç

Vatan Partisi : Osman Aydın Şahin,

Bağımsız: Şuayip Çetin.

ALTIEYLÜL İLÇESİNDE 8 ADAY

AK Parti: Hasan Avcı (Cumhur İttifakı)

CHP: Esin Balıbek

DSP:  İlker Yılmaz

Saadet Partisi: Halil Uçar

Bağımsız Türkiye Partisi: Burak Barış Tutak

TKP:  Hacı Bayram Alahan

Vatan Partisi: Mehmet Şahin

BBP: Şerif Kara

KARESİ İLÇESİNDE 9 ADAY

AK Parti: Dinçer Orkan (Cumhur İttifakı)

CHP: Levent Tellioğlu (Millet İttifakı)

DSP:  İsmail Çalışkan

Saadet Partisi: Yusuf Seren

Bağımsız Türkiye Partisi: Kemal Sevinç

TKP: Ümran Baştuğ

Vatan Partisi: Ayfer Yalçın

BBP: Harun Ertaş,

Demokrat Parti: Aynur Duyar



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa