Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0
2- Adanaspor 0 0 0 0 0 0
3- Akhisarspor 0 0 0 0 0 0
4- Altay 0 0 0 0 0 0
5- Altınordu 0 0 0 0 0 0
6- Balıkesirspor 0 0 0 0 0 0
7- Boluspor 0 0 0 0 0 0
8- BŞB.Erzurumspr 0 0 0 0 0 0
9- Bursaspor 0 0 0 0 0 0
10- Eskişehirspor 0 0 0 0 0 0
11- Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0
12- Giresunspor 0 0 0 0 0 0
13- Hatayspor 0 0 0 0 0 0
14- İstanbulspor 0 0 0 0 0 0
15- Keçiörengücü 0 0 0 0 0 0
16- Menemen Bld. 0 0 0 0 0 0
17- Osmanlıspor FK 0 0 0 0 0 0
18- Ümraniyespor 0 0 0 0 0 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Yaralı peçeli baykuş kum ocağına sığındı
    Yaralı peçeli baykuş kum ocağına sığındı
  • Uzman çavuş motosiklet kazasında hayatını kaybetti
    Uzman çavuş motosiklet kazasında hayatını kaybetti
  • Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü otomobiliyle takla attı
    Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü otomobiliyle takla attı
  • Ayvalık’ta 40 mülteci yakalandı
    Ayvalık’ta 40 mülteci yakalandı
  • Edremit’te asırlık dev buğday ambarı ilgi gördü
    Edremit’te asırlık dev buğday ambarı ilgi gördü
  • Düğünde silah attılar, jandarma kamera görüntülerinden yakaladı
    Düğünde silah attılar, jandarma kamera görüntülerinden yakaladı
  • O ANNE ÇOCUĞUNU KABUL ETMEDİ
    O ANNE ÇOCUĞUNU KABUL ETMEDİ
  • Edremit’te 33 kök kenevir ele geçirildi
    Edremit’te 33 kök kenevir ele geçirildi
  • Erdek’te hırsızlık olayına karışan 3 kişi tutuklandı
    Erdek’te hırsızlık olayına karışan 3 kişi tutuklandı
  • Jandarmadan aranan suçlulara operasyon
    Jandarmadan aranan suçlulara operasyon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
GİRESUN MAÇI ÇARŞAMBA
GİRESUN MAÇI ÇARŞAMBA
21 Mart 2019 23:56
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 86 views Okundu

Spor Toto 1. Lig’de 27 ile 31. haftalar arasındaki müsabaka programı açıklandı. 27’nci haftada oynanacak karşılaşmalar seçim nedeniyle hafta içine kaydırıldı. Buna göre Balıkesirspor-Giresunspor maçı 3 Nisan Çarşamba günü oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’de 5 haftalık maç programı şöyle:

  1. hafta

2 Nisan Salı:

16.00 Kardemir Karabükspor-Adanaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Altınordu-Osmanlıspor (Bornova)

19.00 İstanbulspor-Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Gençlerbirliği-Boluspor (Eryaman)

3 Nisan Çarşamba:

16.00 Gazişehir Gaziantep-Afjet Afyonspor (Gaziantep)

16.00 Hatayspor-Birevim Elazığspor (Antakya Atatürk)

16.00 Balıkesirspor Baltok-Giresunspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Abalı Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)

11 Nisan Perşembe:

19.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

  1. hafta

6 Nisan Cumartesi:

14.00 Boluspor-Kardemir Karabükspor (Bolu Atatürk)

19.30 Balıkesirspor Baltok-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)

19.30 Osmanlıspor-Eskişehirspor (Osmanlı)

7 Nisan Pazar:

14.00 Ümraniyespor-Hatayspor (Ümraniye Belediyesi)

16.30 Giresunspor-Gençlerbirliği (Giresun Atatürk)

16.30 Afjet Afyonspor-Adana Demirspor (Zafer)

19.30 Adanaspor-Abalı Denizlispor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

8 Nisan Pazartesi:

19.00 Birevim Elazığspor-Altınordu (Stadı henüz açıklanmadı)

19.00 Altay-Gazişehir Gaziantep (İzmir Atatürk)

  1. hafta

12 Nisan Cuma:

19.00 İstanbulspor-Osmanlıspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13 Nisan Cumartesi:

14.00 Hatayspor-Afjet Afyonspor (Antakya Atatürk)

19.30 Eskişehirspor-Birevim Elazığspor (Yeni Eskişehir)

19.30 Abalı Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

14 Nisan Pazar:

14.00 Kardemir Karabükspor-Giresunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.30 Gençlerbirliği-Balıkesirspor Baltok (Eryaman)

19.30 Gazişehir Gaziantep-Adanaspor (Gaziantep)

15 Nisan Pazartesi:

19.00 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova)

19.00 Adana Demirspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

  1. hafta

19 Nisan Cuma:

19.00 Birevim Elazığspor-Osmanlıspor (Yeni Malatya)

20 Nisan Cumartesi:

14.00 Giresunspor-Abalı Denizlispor (Giresun Atatürk)

14.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi)

19.30 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)

21 Nisan Pazar:

14.00 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)

16.30 Altay-Hatayspor (İzmir Atatürk)

16.30 Afjet Afyonspor-Altınordu (Zafer)

19.30 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

22 Nisan Pazartesi:

19.00 Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)

  1. hafta

27 Nisan Cumartesi:

14.00 Gazişehir Gaziantep-Giresunspor (Gaziantep)

14.00 Hatayspor-Adanaspor (Antakya Atatürk)

19.30 Altınordu-Altay (Bornova)

28 Nisan Pazar:

14.00 İstanbulspor-Birevim Elazığspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.30 Osmanlıspor-Ümraniyespor (Osmanlı)

16.30 Adana Demirspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Abalı Denizlispor-Balıkesirspor Baltok (Denizli Atatürk)

29 Nisan Pazartesi:

19.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Eskişehirspor-Afjet Afyonspor (Yeni Eskişehir)

 

GİRESUN MESAİSİ BAŞLIYOR

17 Mart’ta oynanan Boluspor maçının ardından 4 gün izin yapan kırmızı beyazlılar, Giresunspor maçı hazırlıklara bugün başlayacak.

Boluspor maçından puansız ayrılarak play-off şansını büyük ölçüde yitiren Bal-Kes, Giresunspor maçı hazırlıklarına bugün saat 17:00’da yapılacak antrenman ile başlayacak. Kırmızı beyazlılarda Orta Afrika milli takımında yer alan Foxi antrenmanda yer almayacak.

Balıkesirspor, Milli takımımızın Arnavutluk ile oynayacağı  Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu’ndaki maçı nedeniyle verilecek arada, 2 hazırlık maçı oynayacak.

MİLLİ ARADA BURSA VE KARACABEY MESAİSİ

Kırmızı beyazlıların Pazar günü Süper Lig ekiplerinden Bursaspor ile deplasmanda karşılaşması bekleniyor. Bal-Kes ayrıca az süre alan ve genç oyuncular için Karacabeyspor ile hazırlık maçı oynayacak, bu karşılaşmanın tarihi önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa