Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Fatih Karagümrük 1 1 0 0 3 3
2- Ümraniyespor 1 1 0 0 3 3
3- Adana Demirspor 1 1 0 0 2 3
4- Menemen Spor 1 1 0 0 2 3
5- Osmanlıspor FK 1 1 0 0 2 3
6- Akhisarspor 1 1 0 0 1 3
7- Hatayspor 1 1 0 0 1 3
8- BŞB.Erzurumspr 1 0 1 0 2 1
9- İstanbulspor 1 0 1 0 2 1
10- Keçiörengücü 1 0 1 0 1 1
11- Boluspor 1 0 0 1 1 0
12- Adanaspor 1 0 0 1 0 0
13- Altınordu 1 0 0 1 0 0
14- Altay 1 0 0 1 1 0
15- Bursaspor 1 0 0 1 1 0
16- Balıkesirspor 1 0 0 1 0 0
17- Giresunspor 1 0 0 1 0 0
18- Eskişehirspor 1 0 1 0 1 -5
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Dursunbey’de orman yangını
    Dursunbey’de orman yangını
  • Eczacı Özler  “Kazdağları’ndaki bitkilerin iyileştirici gücü çok yüksek”
    Eczacı Özler “Kazdağları’ndaki bitkilerin iyileştirici gücü çok yüksek”
  • Erdek’te tüp alev aldı, yangın çıktı
    Erdek’te tüp alev aldı, yangın çıktı
  • Uyuşturucu madde satan yabancı uyruklu şahıs yakalandı
    Uyuşturucu madde satan yabancı uyruklu şahıs yakalandı
  • Erdek’te trafik keşmekeşi
    Erdek’te trafik keşmekeşi
  • Erdek’te ot yangını korkuttu
    Erdek’te ot yangını korkuttu
  • Sinema sanatçısı Ahmet Mekin Ocaklar’da
    Sinema sanatçısı Ahmet Mekin Ocaklar’da
  • Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu
    Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu
  • PARMAĞINI LOKMA MAKİASINA KAPTIRDI
    PARMAĞINI LOKMA MAKİASINA KAPTIRDI
  • Ayvalık’ta  41 göçmen yakalandı
    Ayvalık’ta 41 göçmen yakalandı
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
Bandırmalı atletler 19 Mayıs için koştu
Bandırmalı atletler 19 Mayıs için koştu
2 Mayıs 2019 19:50
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 463 views Okundu

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde bu yıl 100 ncü senesi kutlanacak olan Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde atletizm yarışmaları düzenlendi.
2019 yılı “Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı” etkinlikleri kapsamında Bandırma Liseler Arası Atletizm Yarışları 13 okuldan 72 öğrencinin katılımıyla Bandırma 17 Eylül Stadında düzenlendi.
Yarışmalar sonucunda takım ve ferdi tasnif ile dereceye giren sporcular ödüllerini 17 Mayıs Cuma günü Barış Manço Kültür Merkezinde düzenlenecek “Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Ödül Töreni” programında alacaklar. Takım derecelerinde kızlar da ve erkeklerde ŞMG Lisesi birinci olurken, ferdi derecelerde EnerjiSA Fen Lisesi’nden Cenker Savaş, kızlarda ise Bandırma Anadolu Lisesi’nden Yasemin Togay birinciliği göğüsledi.
İHA



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa