Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Hatayspor 11 6 3 2 16 21
2- Fatih Karagümrük 11 5 4 2 16 19
3- Cesar Grup Ümraniyespor 11 5 3 3 18 18
4- Balıkesirspor 11 5 3 3 14 18
5- Akhisarspor 11 5 3 3 13 18
6- BŞB.Erzurumspr 11 5 3 3 11 18
7- Keçiörengücü 11 4 6 1 9 18
8- Bursaspor 11 6 2 3 16 17
9- Ekol Göz Menemenspor 11 5 2 4 12 17
10- Altay 11 4 3 4 16 15
11- Adana Demirspor 11 2 6 3 13 12
12- İstanbulspor 11 2 6 3 17 12
13- Giresunspor 11 3 3 5 11 12
14- Boluspor 11 2 4 5 11 10
15- Osmanlıspor FK 11 4 1 6 14 10
16- Adanaspor 11 1 5 5 12 8
17- Altınordu 11 1 4 6 9 7
18- Eskişehirspor 11 3 1 7 16 1
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • İL GENELİNDEKİ UYGULAMALARDA ARANAN 18 KİŞİ YAKALANDI
    İL GENELİNDEKİ UYGULAMALARDA ARANAN 18 KİŞİ YAKALANDI
  • Anında müdahale ile söndürüldü
    Anında müdahale ile söndürüldü
  • YEREL BASIN DESTEKLENMELİDİR
    YEREL BASIN DESTEKLENMELİDİR
  • KÜÇÜK SIRIKÇI İLGİ ODAĞI OLDU
    KÜÇÜK SIRIKÇI İLGİ ODAĞI OLDU
  • ŞAİR ABDURRAHMAN DELEN’E  KARDEŞLİK ÖDÜLÜ VERİLDİ
    ŞAİR ABDURRAHMAN DELEN’E KARDEŞLİK ÖDÜLÜ VERİLDİ
  • JANDARMADAN HUZUR OPERASYONU
    JANDARMADAN HUZUR OPERASYONU
  • PREMATÜRE BEBEKLER BİR ARAYA GELDİ
    PREMATÜRE BEBEKLER BİR ARAYA GELDİ
  • 11 ZEHİR TACİRİNDEN 2’Sİ TUTUKLANDI
    11 ZEHİR TACİRİNDEN 2’Sİ TUTUKLANDI
  • 4 UYUŞTURUCU TACİRİ YAKALANDI
    4 UYUŞTURUCU TACİRİ YAKALANDI
  • MARMARA’YA YENİ ÇAY BAHÇELERİ
    MARMARA’YA YENİ ÇAY BAHÇELERİ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
BAN-BAN EYÜP’Ü AĞIRLIYOR
BAN-BAN EYÜP’Ü AĞIRLIYOR
6 Eylül 2019 22:16
Font1 Font2 Font3 Font4

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig’e milli maçlar dolayısıyla ara verilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de 2. hafta müsabakaları oynanacak. Bandırmaspor yarın saat 16:30’da Eyüpspor’u konuk edecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre TFF 2. Lig’de haftanın maç programı şu şekilde:

KIRMIZI GRUP

8 Eylül Pazar:

15.30 Birevim Elazığspor-Sakaryaspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

16.00 Niğde Anadolu-Vanspor (Niğde 5 Şubat)

16.00 Kırşehir Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Kırşehir Ahi)

16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sivas Belediyespor (Bodrum İlçe)

16.30 Ergene Velimeşespor-Uşakspor (Ergene Velimeşe)

16.30 Bandırmaspor-Eyüpspor (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Tuzlaspor-Bayburt Özel İdare (Tuzla Belediye Sahası)

19.00 Kardemir Karabükspor-Etimesgut Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Kahramanmaraşspor-Ankara Demirspor (12 Şubat)

 

BEYAZ GRUP

8 Eylül Pazar:

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor (Vakfıkebir İlçe)

16.00 1922 Konyaspor-Gümüşhanespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

16.00 Hacettepe-Manisa (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

16.00 Zonguldak Kömürspor-Amed Sportif Faaliyetler (Karaelmas Kemal Köksal)

16.30 Sarıyer-BAK Spor (Yusuf Ziya Öniş)

16.30 Sancaktepe-Kırklarelispor (15 Temmuz)

16.30 İnegölspor-Yeni Çorumspor (İnegöl İlçe)

19.00 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (Şanlıurfa GAP)

19.00 Samsunspor-Pendikspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)



Bu haberler ilginizi çekebilir!
YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa