Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Ümraniyespor 4 3 0 1 9 9
2- Keçiörengücü 4 2 2 0 3 8
3- Hatayspor 3 2 1 0 7 7
4- Fatih Karagümrük 3 2 1 0 6 7
5- Altay 4 2 1 1 6 7
6- Bursaspor 3 2 0 1 5 6
7- Balıkesirspor 4 2 0 2 4 6
8- Adana Demirspor 3 1 2 0 2 5
9- Altınordu 4 1 1 2 5 4
10- Adanaspor 3 1 1 1 5 4
11- Osmanlıspor FK 3 1 1 1 4 4
12- Akhisarspor 3 1 1 1 2 4
13- BŞB.Erzurumspr 4 1 1 2 4 4
14- Ekol Göz Menemenspor 3 1 1 1 3 4
15- İstanbulspor 3 0 2 1 5 2
16- Boluspor 4 0 1 3 1 1
17- Giresunspor 3 0 1 2 3 1
18- Eskişehirspor 4 0 1 3 4 -5
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • EVDE SAHTE İÇKİ İMAL EDERKEN YŞAKALANDI
    EVDE SAHTE İÇKİ İMAL EDERKEN YŞAKALANDI
  • MAVİ VATANIN HÜNERLİ GÜCÜ
    MAVİ VATANIN HÜNERLİ GÜCÜ
  • EDREMİTLİ HAYIRSVERİN ÜÇÜNCÜ OKULU AÇILDI
    EDREMİTLİ HAYIRSVERİN ÜÇÜNCÜ OKULU AÇILDI
  • GMKA DESTEĞİ İLE MESLEKİ EĞİTİM GELİŞİYOR
    GMKA DESTEĞİ İLE MESLEKİ EĞİTİM GELİŞİYOR
  • YÜZER RESTORAN BATTI
    YÜZER RESTORAN BATTI
  • MARMARA’DA TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ
    MARMARA’DA TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ
  • KİMLİK KARTLI ORMAN GÖNÜLLÜLERİ GELİYOR
    KİMLİK KARTLI ORMAN GÖNÜLLÜLERİ GELİYOR
  • BALIKESİR MYO MÜDÜRÜ BAGİAD’I ZİYARET ETTİ
    BALIKESİR MYO MÜDÜRÜ BAGİAD’I ZİYARET ETTİ
  • HELİKOPTER DESTEKLİ DENETİM
    HELİKOPTER DESTEKLİ DENETİM
  • HAVAALANININ İSMİ KUVA-YI MİLLİYE HAVALANI OLSUN
    HAVAALANININ İSMİ KUVA-YI MİLLİYE HAVALANI OLSUN
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
BAL-KES ÜMRANİYE MAÇI BİRİNCİOĞLU’NUN
BAL-KES ÜMRANİYE MAÇI BİRİNCİOĞLU’NUN
11 Eylül 2019 19:00
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 129 views Okundu

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, ligde oynanacak müsabakalarda düdük çalacak hakemler belli oldu. Buna göre haftanın açılış maçı olan Balıkesirspor-Ümraniyespor karşılaşmasını Bülent Birincioğlu yönetecek.

TFF 1. LİG’DE 4. HAFTANIN HAKEMLERİ

13 Eylül Cuma:

19.00 Balıkesirspor-Ümraniyespor: Bülent Birincioğlu

14 Eylül Cumartesi:

15.30 Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Direnç Tonusluoğlu

19.00 Boluspor-Altay: Turgut Doman

19.00 Altınordu-Eskişehirspor: Murat Erdoğan

15 Eylül Pazar:

16.30 İstanbulspor-Giresunspor: Burak Şeker

16.30 Bursaspor-Osmanlıspor: Emre Malok

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Akhisarspor: Ramazan Keleş

19.00 Adanaspor-Adana Demirspor: Tugay Kaan Numanoğlu

16 Eylül Pazartesi:

19.00 Hatayspor-Fatih Karagümrük: Hakan Ceylan



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa