Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Cesar Grup Ümraniyespor 7 4 2 1 13 14
2- Hatayspor 7 4 2 1 10 14
3- Balıkesirspor 7 4 1 2 11 13
4- Akhisarspor 7 4 1 2 9 13
5- Fatih Karagümrük 7 3 3 1 12 12
6- Altay 7 3 3 1 11 12
7- Bursaspor 7 4 0 3 11 12
8- Keçiörengücü 7 2 5 0 5 11
9- Adana Demirspor 7 2 4 1 8 10
10- İstanbulspor 7 2 4 1 12 10
11- BŞB.Erzurumspr 7 3 1 3 7 10
12- Osmanlıspor FK 7 3 1 3 9 10
13- Ekol Göz Menemenspor 7 2 1 4 5 7
14- Adanaspor 7 1 3 3 10 6
15- Altınordu 7 1 2 4 8 5
16- Giresunspor 7 1 2 4 6 5
17- Boluspor 7 0 2 5 5 2
18- Eskişehirspor 7 1 1 5 8 -2
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • BÜYÜKŞEHİR’DE HEDEF KAMU İSRAFINI ÖNLEMEK
    BÜYÜKŞEHİR’DE HEDEF KAMU İSRAFINI ÖNLEMEK
  • PARK HALİNDEKİ ARAÇ YANDI
    PARK HALİNDEKİ ARAÇ YANDI
  • 13 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
    13 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
  • AYVALIK’TA 28 DÜZENSİZ GÖÇMEN YAKALANDI
    AYVALIK’TA 28 DÜZENSİZ GÖÇMEN YAKALANDI
  • AVRUPA YEREL DEMOKRASİ HAFTASI 47 ÜLKEDE KUTLANIYOR
    AVRUPA YEREL DEMOKRASİ HAFTASI 47 ÜLKEDE KUTLANIYOR
  • CHP’NİN 29 EKİM BALOSUNDA TOLGA ÇANDAR SAHNE ALACAK
    CHP’NİN 29 EKİM BALOSUNDA TOLGA ÇANDAR SAHNE ALACAK
  • YOL KONTROLÜNDE DURDURULAN ARAÇTA SİLAH BULUNDU
    YOL KONTROLÜNDE DURDURULAN ARAÇTA SİLAH BULUNDU
  • ANNE SÜTÜNÜN ÖNEMİ ANLATILDI
    ANNE SÜTÜNÜN ÖNEMİ ANLATILDI
  • BURHANİYE’DE ALMAN ÖĞRENCİLER ÇİNİ SANATI ÖĞRENDİ
    BURHANİYE’DE ALMAN ÖĞRENCİLER ÇİNİ SANATI ÖĞRENDİ
  • BAŞKAN YILMAZ;  ‘YÜKÜMÜZÜ ALACAK GENÇLER GEREKLİ’
    BAŞKAN YILMAZ; ‘YÜKÜMÜZÜ ALACAK GENÇLER GEREKLİ’
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
BAL-KES MAÇI TONUSLUOĞLU’NUN
BAL-KES MAÇI TONUSLUOĞLU’NUN
2 Ekim 2019 20:52
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 243 views Okundu

TFF 1. Lig’de 7. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Buna göre Balıkesirspor-Boluspor müsabakasını İzmir Bölgesi’nden Direnç Tonusluoğlu yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’de 7. hafta maçlarını yönetecek hakemler şöyle:

4 Ekim Cuma:

19.00 Altay-Bursaspor: Mustafa Öğretmenoğlu

5 Ekim Cumartesi:

14.00 Giresunspor-Akhisarspor: Özgüç Türkalp

16.30 Eskişehirspor-Fatih Karagümrük: Kutluhan Bilgiç

16.30 İstanbulspor-Keçiörengücü: Caner Ak

19.00 Balıkesirspor-Boluspor: Direnç Tonusluoğlu

6 Ekim Pazar:

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Adanaspor: Burak Şeker

16.30 Osmanlıspor-Hatayspor: Alper Çetin

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu: Ramazan Keleş

19.00 Adana Demirspor-Ekol Göz Menemenspor: Onur Özütoprak

 



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa