Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Gençlerbirliği 12 10 1 1 19 31
2- Boluspor 12 8 2 2 17 26
3- Denizlispor 12 8 1 3 22 25
4- Gazişehir Gzntp 12 6 4 2 19 22
5- Ümraniyespor 11 6 2 3 12 20
6- Adana Demirspor 12 6 1 5 14 19
7- Hatayspor 12 5 3 4 11 18
8- Altınordu 12 4 5 3 14 17
9- Giresunspor 12 5 2 5 13 17
10- Osmanlıspor FK 12 5 1 6 12 16
11- Altay 12 4 3 5 18 15
12- Adanaspor 12 3 5 4 16 14
13- İstanbulspor 12 3 4 5 16 13
14- Balıkesirspor 11 3 4 4 11 13
15- Afjet Afyonspor 12 3 2 7 15 11
16- Eskişehirspor 12 3 2 7 10 11
17- T.Y.Elazığspor 12 3 1 8 14 10
18- K. Karabükspor 12 0 1 11 2 -2
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • MÜSİAD’tan ortak akıl açıklaması
    MÜSİAD’tan ortak akıl açıklaması
  • KEPSUT’TA TRAKTÖR KAZASI: 1 ÖLÜ
    KEPSUT’TA TRAKTÖR KAZASI: 1 ÖLÜ
  • Jandarmadan kaçak saat operasyonu
    Jandarmadan kaçak saat operasyonu
  • FETÖCÜ 2 ŞÜPHELİ YAKALANDI
    FETÖCÜ 2 ŞÜPHELİ YAKALANDI
  • Jandarmadan eğlence mekanlarına sıkı denetim
    Jandarmadan eğlence mekanlarına sıkı denetim
  • ÜÇÜNCÜ DÖNEM BEDELLİ ASKERLER YEMİN EDECEK
    ÜÇÜNCÜ DÖNEM BEDELLİ ASKERLER YEMİN EDECEK
  • İVRİNDİ’DE KAMYONLAR ÇARPIŞTI: 2 YARALI
    İVRİNDİ’DE KAMYONLAR ÇARPIŞTI: 2 YARALI
  • Jandarma suçlulara göz açtırmıyor
    Jandarma suçlulara göz açtırmıyor
  • GÖMEÇ’TE ASAYİŞ DENETİMİ
    GÖMEÇ’TE ASAYİŞ DENETİMİ
  • UYUŞTURUCU AVCISI ‘HELYUS’
    UYUŞTURUCU AVCISI ‘HELYUS’
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
Marmara Bölge
BAL-KES ATATÜRK’E DÖNÜYOR
BAL-KES ATATÜRK’E DÖNÜYOR
10 Eylül 2018 20:10
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 43 views Okundu

Spor Toto 1. Lig’de 5, 6, 7, 8 ve 9. haftaların maç programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada Ümraniyespor karşılaşmasının Balıkesir Atatürk Stadı’nda oynanacağı belirtildi.

 

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’de beş haftalık müsabaka programı şu şekilde:

  1. HAFTA

14 Eylül Cuma:

20.00 Giresunspor-Afjet Afyonspor (Giresun Atatürk)

 

15 Eylül Cumartesi:

17.00 İstanbulspor-Adanaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.00 Adana Demirspor-Hatayspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

16 Eylül Pazar:

17.00 Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

17.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

20.00 Gazişehir Gaziantep-Altınordu (Gaziantep)

20.00 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)

 

17 Eylül Pazartesi:

20.00 Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)

20.00 Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor (Stat açıklanmadı)

 

6.HAFTA

21 Eylül Cuma:

19.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova)

19.00 Osmanlıspor-Denizlispor (Osmanlı)

 

22 Eylül Cumartesi:

14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)

14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi)

19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

23 Eylül Pazar:

16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir)

19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok (Zafer)

19.30 Altay-Giresunspor (İzmir Atatürk)

 

  1. HAFTA

29 Eylül Cumartesi:

14.00 Hatayspor-Altınordu (Antakya Atatürk)

14.00 Denizlispor-Tetiş Yapı Elazığspor (Denizli Atatürk)

19.30 Kardemir Karabükspor-Ümraniyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

30 Eylül Pazar:

14.00 İstanbulspor-Boluspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.30 Balıkesirspor Baltok-Altay (Balıkesir Atatürk)

19.30 Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor (Stat açıklanmadı)

19.30 Adana Demirspor-Eskişehirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

1 Ekim Pazartesi:

19.00 Giresunspor-Adanaspor (Giresun Atatürk)

19.00 Gazişehir Gaziantep-Osmanlıspor (Gaziantep)

  1. HAFTA

5 Ekim Cuma:

19.00 Altay-Gençlerbirliği (İzmir Atatürk)

19.00 Eskişehirspor-Hatayspor (Stat açıklanmadı)

6 Ekim Cumartesi:

14.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediyesi)

14.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer)

19.30 Altınordu-İstanbulspor (Bornova)

 

7 Ekim Pazar:

14.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk)

16.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)

19.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Osmanlıspor-Adana Demirspor (Osmanlı)

  1. HAFTA

19 Ekim Cuma:

19.00 Denizlispor-Afjet Afyonspor (Denizli Atatürk)

 

20 Ekim Cumartesi:

14.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Stat açıklanmadı)

19.30 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)

19.30 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

21 Ekim Pazar:

14.00 Hatayspor-Osmanlıspor (Antakya Atatürk)

16.30 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

22 Ekim Pazartesi:

19.00 Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa