Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Yukatel Denizlispor 34 21 9 4 67 72
2- Gençlerbirliği 34 22 4 8 50 70
3- Hatayspor 34 19 10 5 57 67
4- Osmanlıspor FK 34 19 5 10 49 62
5- Gazişehir Gzntp 34 17 8 9 60 59
6- Adana Demirspor 34 17 7 10 50 58
7- Altınordu 34 16 9 9 50 57
8- Ümraniyespor 34 14 11 9 44 53
9- Boluspor 34 14 7 13 41 49
10- Altay 34 12 11 11 52 47
11- İstanbulspor 34 10 13 11 45 43
12- Adanaspor 34 9 10 15 41 37
13- Giresunspor 34 8 12 14 32 36
14- Eskişehirspor 34 9 8 17 44 35
15- Balıkesirspor 34 11 7 16 36 34
16- Afjet Afyonspor 34 7 9 18 38 30
17- Birevim Elazığspor 34 6 7 21 38 25
18- K. Karabükspor 34 0 3 31 10 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Ayvalık’ta 65 göçmen jandarmadan kaçamadı
    Ayvalık’ta 65 göçmen jandarmadan kaçamadı
  • 251 şehit için 251 fidan toprakla buluştu
    251 şehit için 251 fidan toprakla buluştu
  • Kumsal işgali sona erdi
    Kumsal işgali sona erdi
  • Alzheimer hastası kadın 4 gündür bulunamadı
    Alzheimer hastası kadın 4 gündür bulunamadı
  • 195 ağacı katlettiler
    195 ağacı katlettiler
  • Jandarmadan kaçak sigaraya geçit yok
    Jandarmadan kaçak sigaraya geçit yok
  • Burhaniye’de ot yangını ağaçlara zarar verdi
    Burhaniye’de ot yangını ağaçlara zarar verdi
  • Susurluk’ta 3 aracın karıştığı zincirleme kazada 9 kişi yaralandı
    Susurluk’ta 3 aracın karıştığı zincirleme kazada 9 kişi yaralandı
  • Kara yolunu telle kapattı
    Kara yolunu telle kapattı
  • Erdek’te yüzer restoranlara uyarı
    Erdek’te yüzer restoranlara uyarı
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
BAL-KES ATATÜRK’E DÖNÜYOR
BAL-KES ATATÜRK’E DÖNÜYOR
10 Eylül 2018 20:10
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 216 views Okundu

Spor Toto 1. Lig’de 5, 6, 7, 8 ve 9. haftaların maç programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada Ümraniyespor karşılaşmasının Balıkesir Atatürk Stadı’nda oynanacağı belirtildi.

 

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’de beş haftalık müsabaka programı şu şekilde:

  1. HAFTA

14 Eylül Cuma:

20.00 Giresunspor-Afjet Afyonspor (Giresun Atatürk)

 

15 Eylül Cumartesi:

17.00 İstanbulspor-Adanaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.00 Adana Demirspor-Hatayspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

16 Eylül Pazar:

17.00 Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

17.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

20.00 Gazişehir Gaziantep-Altınordu (Gaziantep)

20.00 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)

 

17 Eylül Pazartesi:

20.00 Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)

20.00 Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor (Stat açıklanmadı)

 

6.HAFTA

21 Eylül Cuma:

19.00 Altınordu-Adana Demirspor (Bornova)

19.00 Osmanlıspor-Denizlispor (Osmanlı)

 

22 Eylül Cumartesi:

14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)

14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği (Ümraniye Belediyesi)

19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

23 Eylül Pazar:

16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir)

19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok (Zafer)

19.30 Altay-Giresunspor (İzmir Atatürk)

 

  1. HAFTA

29 Eylül Cumartesi:

14.00 Hatayspor-Altınordu (Antakya Atatürk)

14.00 Denizlispor-Tetiş Yapı Elazığspor (Denizli Atatürk)

19.30 Kardemir Karabükspor-Ümraniyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

30 Eylül Pazar:

14.00 İstanbulspor-Boluspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.30 Balıkesirspor Baltok-Altay (Balıkesir Atatürk)

19.30 Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor (Stat açıklanmadı)

19.30 Adana Demirspor-Eskişehirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

1 Ekim Pazartesi:

19.00 Giresunspor-Adanaspor (Giresun Atatürk)

19.00 Gazişehir Gaziantep-Osmanlıspor (Gaziantep)

  1. HAFTA

5 Ekim Cuma:

19.00 Altay-Gençlerbirliği (İzmir Atatürk)

19.00 Eskişehirspor-Hatayspor (Stat açıklanmadı)

6 Ekim Cumartesi:

14.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediyesi)

14.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer)

19.30 Altınordu-İstanbulspor (Bornova)

 

7 Ekim Pazar:

14.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk)

16.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)

19.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Osmanlıspor-Adana Demirspor (Osmanlı)

  1. HAFTA

19 Ekim Cuma:

19.00 Denizlispor-Afjet Afyonspor (Denizli Atatürk)

 

20 Ekim Cumartesi:

14.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Stat açıklanmadı)

19.30 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)

19.30 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

21 Ekim Pazar:

14.00 Hatayspor-Osmanlıspor (Antakya Atatürk)

16.30 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

22 Ekim Pazartesi:

19.00 Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa