Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Hatayspor 14 9 3 2 21 30
2- Akhisarspor 14 7 4 3 21 25
3- BŞB.Erzurumspr 14 7 3 4 15 24
4- Bursaspor 14 8 2 4 22 23
5- Cesar Grup Ümraniyespor 14 6 4 4 24 22
6- Keçiörengücü 14 5 7 2 12 22
7- Ekol Göz Menemenspor 14 6 4 4 16 22
8- Fatih Karagümrük 14 5 5 4 18 20
9- Ekol Hastanesi Balıkesirspor 14 5 4 5 14 19
10- Giresunspor 14 5 4 5 16 19
11- Adana Demirspor 14 4 6 4 17 18
12- Altay 14 4 5 5 18 17
13- İstanbulspor 14 3 6 5 24 15
14- Altınordu 14 3 4 7 13 13
15- Osmanlıspor FK 14 4 2 8 16 11
16- Boluspor 14 2 5 7 13 11
17- Adanaspor 14 1 6 7 15 9
18- Eskişehirspor 14 4 2 8 21 5
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • EDREMİT BELEDİYESİNDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ
    EDREMİT BELEDİYESİNDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ
  • AYVALIK’TA 32 MÜLTECİ VE 1 ORGANİZATÖR YAKALANDI
    AYVALIK’TA 32 MÜLTECİ VE 1 ORGANİZATÖR YAKALANDI
  • FTÖ OPERASYONUYLA YAKALANAN 3 KİŞİ TUTUKLANDI
    FTÖ OPERASYONUYLA YAKALANAN 3 KİŞİ TUTUKLANDI
  • TİCARET BAKANLIĞI TÜKETİCİLERİ 6 DALDA ÖDÜLLENDİRECEK
    TİCARET BAKANLIĞI TÜKETİCİLERİ 6 DALDA ÖDÜLLENDİRECEK
  • BAŞKAN DEVECİLERDEN KADINLARA ANLAMLI PROJE
    BAŞKAN DEVECİLERDEN KADINLARA ANLAMLI PROJE
  • TÜGVALI GENÇLER BAŞAKŞEHİR’E DESTEK OLDU
    TÜGVALI GENÇLER BAŞAKŞEHİR’E DESTEK OLDU
  • POLİS RUHSATSIZ 7 SİLAH ELE GEÇİRDİ
    POLİS RUHSATSIZ 7 SİLAH ELE GEÇİRDİ
  • HASAN BASRİ ÇANTAY ÖLÜMÜNÜN 55. YILINDA ANILDI
    HASAN BASRİ ÇANTAY ÖLÜMÜNÜN 55. YILINDA ANILDI
  • BALIKESİR’DE 9 UYUŞTURUCU TACİRİ YAKALANDI
    BALIKESİR’DE 9 UYUŞTURUCU TACİRİ YAKALANDI
  • ASAYİŞ UYGULAMASINDA 4 SİLAH ELE GEÇİRİLDİ
    ASAYİŞ UYGULAMASINDA 4 SİLAH ELE GEÇİRİLDİ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
AMATÖRDE HAFTANIN SONUÇLARI
AMATÖRDE HAFTANIN SONUÇLARI
10 Aralık 2018 22:58
Font1 Font2 Font3 Font4

Balıkesir’de amatör maçlarda haftanın sonuçları

Balıkesir’de Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Küme maçları bu hafta da tüm heyecanı ile sürdü.

Balıkesir’de Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Küme merkez gruplarında oynanan karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı:
Balıkesir Süper Amatör Lig
Sındırgı Belediyespor 5-1 Dursunbey Belediyespor
Havran Fatih Belediyespor 0-6 Bigadiç Belediyespor
Küçükköyspor 2-4 Gönen Reşadiyespor
Yeni Sanayispor 0-0 Ayvalık Sakaryaspor
Altınova 0-1 Balya Belediyespor
Bandırma Etispor 4-2 Erdekspor
Gönen Belediyespor 4-0 Barbarossefaspor

Balıkesir 1. Amatör Lig Merkez A Grubu
Uğur Grup Çayırhisar 1-0 Nergizspor
Yenikavakspor 0-4 Şabanlarspor
Yakupköyspor 2-2 Etiborspor
Mahmudiyespor 1-3 Savaştepe Belediyespor
Kepsut Belediyespor 1-1 Tatlıpınarspor

Balıkesir 1. Amatör Lig Merkez B Grubu

Ceylanspor 2-1 İvrindi Belediyespor
Halalcaspor 0-1 Gaziosmanpaşaspor
Ayşebacı Fatihspor 0-4 Karesibeyi Vicdaniyespor
Susurlukspor 4-1 Hotaşlar Birlikspor



Bu haberler ilginizi çekebilir!
YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa