Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0
2- Adanaspor 0 0 0 0 0 0
3- Akhisarspor 0 0 0 0 0 0
4- Altay 0 0 0 0 0 0
5- Altınordu 0 0 0 0 0 0
6- Balıkesirspor 0 0 0 0 0 0
7- Boluspor 0 0 0 0 0 0
8- BŞB.Erzurumspr 0 0 0 0 0 0
9- Bursaspor 0 0 0 0 0 0
10- Eskişehirspor 0 0 0 0 0 0
11- Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0
12- Giresunspor 0 0 0 0 0 0
13- Hatayspor 0 0 0 0 0 0
14- İstanbulspor 0 0 0 0 0 0
15- Keçiörengücü 0 0 0 0 0 0
16- Menemen Bld. 0 0 0 0 0 0
17- Osmanlıspor FK 0 0 0 0 0 0
18- Ümraniyespor 0 0 0 0 0 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Köprüden dereye uçan aracın sürücüsü hayatını kaybetti
    Köprüden dereye uçan aracın sürücüsü hayatını kaybetti
  • Patrik Bartholomeos ayin için Balıkesir’e gelecek
    Patrik Bartholomeos ayin için Balıkesir’e gelecek
  • Erdek’te çöplük yangını korkuttu
    Erdek’te çöplük yangını korkuttu
  • Tarihi çınarlar tescilleniyor
    Tarihi çınarlar tescilleniyor
  • Balıkesir polisi 147 kilo tütün ve çok sayıda makoron yakaladı
    Balıkesir polisi 147 kilo tütün ve çok sayıda makoron yakaladı
  • Ayvalık’ta 40 düzensiz göçmen yakalandı
    Ayvalık’ta 40 düzensiz göçmen yakalandı
  • Yaralı peçeli baykuş kum ocağına sığındı
    Yaralı peçeli baykuş kum ocağına sığındı
  • Uzman çavuş motosiklet kazasında hayatını kaybetti
    Uzman çavuş motosiklet kazasında hayatını kaybetti
  • Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü otomobiliyle takla attı
    Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü otomobiliyle takla attı
  • Ayvalık’ta 40 mülteci yakalandı
    Ayvalık’ta 40 mülteci yakalandı
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
6’NCI HAFTANIN HAKEMLERİ
6’NCI HAFTANIN HAKEMLERİ
20 Eylül 2018 19:51
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 418 views Okundu

Spor Toto 1. Lig’de 6. hafta maçlarında görev yapacak hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’in 6. hafta müsabakalarında düdük çalacak hakemler şunlar:

 

Bugün:

19.00 Altınordu-Adana Demirspor: Ali Şansalan

19.00 Osmanlıspor-Denizlispor: Yiğit Arslan

22 Eylül Cumartesi:

14.00 Hatayspor-İstanbulspor: Özgüç Türkalp

14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği: Caner Ak

19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor: Mustafa Aydın

19.30 Adanaspor-Boluspor: Erkan Özdamar

23 Eylül Pazar:

16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep: Kadir Sağlam

19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok: Ramazan Keleş

19.30 Altay-Giresunspor: Sarper Barış Saka



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa