Marmara Bölge
Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Denizlispor 22 14 5 3 38 47
2- Gençlerbirliği 23 15 2 6 37 47
3- Osmanlıspor FK 22 14 2 6 32 44
4- Ümraniyespor 23 12 5 6 29 41
5- Hatayspor 23 11 7 5 30 40
6- Altınordu 23 10 8 5 30 38
7- Gazişehir Gzntp 22 10 5 7 38 35
8- Adana Demirspor 23 10 4 9 31 34
9- Boluspor 23 9 5 9 26 32
10- Balıkesirspor 23 9 5 9 25 32
11- Adanaspor 23 7 8 8 29 29
12- Altay 22 7 7 8 30 28
13- İstanbulspor 23 5 11 7 28 26
14- Eskişehirspor 22 6 6 10 24 24
15- Giresunspor 22 5 7 10 20 22
16- Afjet Afyonspor 23 5 6 12 28 21
17- T.Y.Elazığspor 22 4 5 13 24 17
18- K. Karabükspor 22 0 2 20 7 -1
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • DÖNER SERMAYENİN MİLADI DOLDU
    DÖNER SERMAYENİN MİLADI DOLDU
  • Bandırma’da kamyon kazası : 1 Yaralı
    Bandırma’da kamyon kazası : 1 Yaralı
  • İtirafçı polis, sınav sorularını nasıl aldığını anlattı
    İtirafçı polis, sınav sorularını nasıl aldığını anlattı
  • Balıkesir’de FETÖ’cü asteğmen yakalandı
    Balıkesir’de FETÖ’cü asteğmen yakalandı
  • Cezaevi firarisi kadın yakalandı
    Cezaevi firarisi kadın yakalandı
  • Kayıp balıkçının cesedi bulundu
    Kayıp balıkçının cesedi bulundu
  • Balıkesir’de FETÖ operasyonu: 4 gözaltı
    Balıkesir’de FETÖ operasyonu: 4 gözaltı
  • Az kalsın otobüs durağına giriyordu
    Az kalsın otobüs durağına giriyordu
  • Az kalsın otobüs durağına giriyordu
    Az kalsın otobüs durağına giriyordu
  • Afganistan uyruklu 37 mülteci yakalandı
    Afganistan uyruklu 37 mülteci yakalandı
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
6’NCI HAFTANIN HAKEMLERİ
6’NCI HAFTANIN HAKEMLERİ
20 Eylül 2018 19:51
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 313 views Okundu

Spor Toto 1. Lig’de 6. hafta maçlarında görev yapacak hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’in 6. hafta müsabakalarında düdük çalacak hakemler şunlar:

 

Bugün:

19.00 Altınordu-Adana Demirspor: Ali Şansalan

19.00 Osmanlıspor-Denizlispor: Yiğit Arslan

22 Eylül Cumartesi:

14.00 Hatayspor-İstanbulspor: Özgüç Türkalp

14.00 Ümraniyespor-Gençlerbirliği: Caner Ak

19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor: Mustafa Aydın

19.30 Adanaspor-Boluspor: Erkan Özdamar

23 Eylül Pazar:

16.30 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep: Kadir Sağlam

19.30 Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok: Ramazan Keleş

19.30 Altay-Giresunspor: Sarper Barış Saka



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa