Marmara Bölge
Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Gençlerbirliği 29 19 4 6 42 61
2- Abalı Denizlispor 29 17 8 4 50 59
3- Hatayspor 29 15 9 5 44 54
4- Gazişehir Gzntp 29 15 7 7 50 52
5- Osmanlıspor FK 29 16 3 10 40 51
6- Ümraniyespor 29 14 7 8 36 49
7- Adana Demirspor 29 14 6 9 42 48
8- Altınordu 29 12 9 8 39 45
9- Boluspor 29 12 7 10 35 43
10- Altay 29 10 10 9 43 40
11- İstanbulspor 29 8 12 9 37 36
12- Balıkesirspor 29 10 6 13 28 36
13- Adanaspor 29 8 9 12 35 33
14- Eskişehirspor 29 8 7 14 36 31
15- Giresunspor 29 6 11 12 26 29
16- Afjet Afyonspor 29 6 7 16 33 25
17- Birevim Elazığspor 29 6 5 18 32 23
18- K. Karabükspor 29 0 3 26 8 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • ALKOLLÜ SÜRÜCÜ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
    ALKOLLÜ SÜRÜCÜ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
  • Polis’ten denetim
    Polis’ten denetim
  • Kapalı eczaneye kurşun yağdırdılar
    Kapalı eczaneye kurşun yağdırdılar
  • BASİAD’TAN REFORM PAKETİNE DESTEK
    BASİAD’TAN REFORM PAKETİNE DESTEK
  • Yarış Ortaokulu halk oyunlarında Türkiye üçüncüsü oldu
    Yarış Ortaokulu halk oyunlarında Türkiye üçüncüsü oldu
  • Sındırgı’da yağmurla gelen kaza  5 yaralı
    Sındırgı’da yağmurla gelen kaza 5 yaralı
  • Hırsızlar anaokulundan 40 bin lira çaldı
    Hırsızlar anaokulundan 40 bin lira çaldı
  • Jandarmadan aranan şahıslara yönelik operasyon
    Jandarmadan aranan şahıslara yönelik operasyon
  • Arkadaş ziyaretine geldiği mermer ocağında hayatını kaybetti
    Arkadaş ziyaretine geldiği mermer ocağında hayatını kaybetti
  • Bandırma’da uyuşturucu operasyonu
    Bandırma’da uyuşturucu operasyonu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
16’NCI HAFTANIN HAKEMLERİ
16’NCI HAFTANIN HAKEMLERİ
13 Aralık 2018 19:59
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 137 views Okundu

Spor Toto 1. Lig’de 16. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

14 Aralık Cuma

19.00 İstanbulspor-Ümraniyespor: Yiğit Arslan

15 Aralık Cumartesi

13.30 Gençlerbirliği-Gazişehir Gaziantep: Abdulkadir Bitigen

13.30 Afjet Afyonspor-Tetiş Yapı Elazığspor: Alper Çetin

16.00 Balıkesirspor Baltok-Adana Demirspor: Erkan Özdamar

16.00 Kardemir Karabükspor-Denizlispor: Emre Malok

16 Aralık Pazar

13.30 Giresunspor-Hatayspor: Burak Şeker

13.30 Altay-Osmanlıspor: Bülent Birincioğlu

16.00 Boluspor-Altınordu: Onur Özütoprak

16.00 Adanaspor-Eskişehirspor: Hakan Ceylan



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa