Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Hatayspor 11 6 3 2 16 21
2- Fatih Karagümrük 11 5 4 2 16 19
3- Cesar Grup Ümraniyespor 11 5 3 3 18 18
4- Balıkesirspor 11 5 3 3 14 18
5- Akhisarspor 11 5 3 3 13 18
6- BŞB.Erzurumspr 11 5 3 3 11 18
7- Keçiörengücü 11 4 6 1 9 18
8- Bursaspor 11 6 2 3 16 17
9- Ekol Göz Menemenspor 11 5 2 4 12 17
10- Altay 11 4 3 4 16 15
11- Adana Demirspor 11 2 6 3 13 12
12- İstanbulspor 11 2 6 3 17 12
13- Giresunspor 11 3 3 5 11 12
14- Boluspor 11 2 4 5 11 10
15- Osmanlıspor FK 11 4 1 6 14 10
16- Adanaspor 11 1 5 5 12 8
17- Altınordu 11 1 4 6 9 7
18- Eskişehirspor 11 3 1 7 16 1
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • TARIM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNDEN ANLAMLI BAĞIŞ
    TARIM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNDEN ANLAMLI BAĞIŞ
  • EDREMİT’TE HEM DAYANIŞMA HEM ÇEVREYİ KORUMA
    EDREMİT’TE HEM DAYANIŞMA HEM ÇEVREYİ KORUMA
  • GÖZYAŞLARI EŞLİĞİNDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
    GÖZYAŞLARI EŞLİĞİNDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
  • BAŞKAN ARSLAN BELEDİYENİN ALTINOLUK ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ
    BAŞKAN ARSLAN BELEDİYENİN ALTINOLUK ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ
  • JANDARMADAN KAÇAK KAZI OPERASYONU
    JANDARMADAN KAÇAK KAZI OPERASYONU
  • SINDGIR İLÇESİ YABANCI TURİSTLERİN İLGİSİNİ ÇEKİYOR
    SINDGIR İLÇESİ YABANCI TURİSTLERİN İLGİSİNİ ÇEKİYOR
  • 12 ŞAHIS VE 7 SİLAH ELE GEÇİRİLDİ
    12 ŞAHIS VE 7 SİLAH ELE GEÇİRİLDİ
  • NİHAT HATİPOĞLU KEPSUT’TA
    NİHAT HATİPOĞLU KEPSUT’TA
  • 10 BURDA 1. YAŞINI 10FEST’TE KUTLUYOR
    10 BURDA 1. YAŞINI 10FEST’TE KUTLUYOR
  • ARANAN 23 KİŞİ YAKALANDI
    ARANAN 23 KİŞİ YAKALANDI
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
11’İNCİ HAFTANIN HAKEMLERİ
11’İNCİ HAFTANIN HAKEMLERİ
2 Kasım 2018 22:06
Font1 Font2 Font3 Font4

Spor Toto 1. Lig’in 11. hafta maçlarında görev yapacak hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre 1. Lig’in 11. hafta müsabakalarında düdük çalacak hakemler şunlar:

Bugün:

13.30 Denizlispor-Adanaspor: Sarper Barış Saka

16.00 Gazişehir Gaziantep-Altay: Kadir Sağlam

4 Kasım Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Boluspor: Murat Erdoğan

13.30 Hatayspor-Ümraniyespor: Yasin Kol

16.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor: Onur Özütoprak

19.00 Eskişehirspor-Osmanlıspor: Kutluhan Bilgiç

5 Kasım Pazartesi:

19.00 İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok: Sinan Dereci

19.00 Gençlerbirliği-Giresunspor: Atilla Karaoğlan



Bu haberler ilginizi çekebilir!
YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Yukarı Geri Ana Sayfa