Marmara Bölge
Bugünkü Haberler

RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Fatih Karagümrük 1 1 0 0 3 3
2- Ümraniyespor 1 1 0 0 3 3
3- Adana Demirspor 1 1 0 0 2 3
4- Menemen Spor 1 1 0 0 2 3
5- Osmanlıspor FK 1 1 0 0 2 3
6- Akhisarspor 1 1 0 0 1 3
7- Hatayspor 1 1 0 0 1 3
8- BŞB.Erzurumspr 1 0 1 0 2 1
9- İstanbulspor 1 0 1 0 2 1
10- Keçiörengücü 1 0 1 0 1 1
11- Boluspor 1 0 0 1 1 0
12- Adanaspor 1 0 0 1 0 0
13- Altınordu 1 0 0 1 0 0
14- Altay 1 0 0 1 1 0
15- Bursaspor 1 0 0 1 1 0
16- Balıkesirspor 1 0 0 1 0 0
17- Giresunspor 1 0 0 1 0 0
18- Eskişehirspor 1 0 1 0 1 -5
Üst Lig Play Off Alt Lig
Gündemden
  • Erdek’te trafik keşmekeşi
    Erdek’te trafik keşmekeşi
  • Erdek’te ot yangını korkuttu
    Erdek’te ot yangını korkuttu
  • Sinema sanatçısı Ahmet Mekin Ocaklar’da
    Sinema sanatçısı Ahmet Mekin Ocaklar’da
  • Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu
    Balıkesir merkezli 11 ilde FETÖ operasyonu
  • PARMAĞINI LOKMA MAKİASINA KAPTIRDI
    PARMAĞINI LOKMA MAKİASINA KAPTIRDI
  • Ayvalık’ta  41 göçmen yakalandı
    Ayvalık’ta 41 göçmen yakalandı
  • Ziynet eşyası çalan hırsızlar yakalandı
    Ziynet eşyası çalan hırsızlar yakalandı
  • Kazdağları’nda yıldırım ormanı yakıyordu
    Kazdağları’nda yıldırım ormanı yakıyordu
  • Kargo ile gönderilen kaçak makaronlar yakalandı
    Kargo ile gönderilen kaçak makaronlar yakalandı
  • Ayvalık’ta polisten huzur operasyonu
    Ayvalık’ta polisten huzur operasyonu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Marmara Bölge
11’İNCİ HAFTANIN HAKEMLERİ
11’İNCİ HAFTANIN HAKEMLERİ
2 Kasım 2018 22:06
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 365 views Okundu

Spor Toto 1. Lig’in 11. hafta maçlarında görev yapacak hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre 1. Lig’in 11. hafta müsabakalarında düdük çalacak hakemler şunlar:

Bugün:

13.30 Denizlispor-Adanaspor: Sarper Barış Saka

16.00 Gazişehir Gaziantep-Altay: Kadir Sağlam

4 Kasım Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Boluspor: Murat Erdoğan

13.30 Hatayspor-Ümraniyespor: Yasin Kol

16.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor: Onur Özütoprak

19.00 Eskişehirspor-Osmanlıspor: Kutluhan Bilgiç

5 Kasım Pazartesi:

19.00 İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok: Sinan Dereci

19.00 Gençlerbirliği-Giresunspor: Atilla Karaoğlan



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa